🐐МРІЯ (My sweet dream)

Я теж хотіла б влити свіжої крові своїм качкам з гарного господарства. Олесю, можна буде скооперуватися

2 лайка

А які це - важкої лінії? Уже прочитала :relaxed:
А мускуси - це індокачки, чи я не вірно зрозуміла?

2 лайка

І мене візьміть в свій кооператив))

2 лайка

Так, це ж їх ще одна назва, дуже красива! Бо індокачки вводить в оману, що там задіяні індики, але ні.

1 лайк

Головне знайти хороше яйце і закласти у Олесин необ’ятний інкубатор, а там поділимося. Мені дуже хочеться голубих індокачок, зараз , мабуть, мода на них.

2 лайка

Завозили каченятами з Німеччини. Є дві лініі
Глянути можна тут Продам качок на плем'я, інкуб. яйце мускусних качок (Німеччина) Житомирська обл.

1 лайк

Правильна назва Мускусні качки. Індокачки - це народна назва. Томущо мають червоні нарости подібно як в індиків.

3 лайка

Мода на тих, які подобаються :wink:
Голобі красиві, але взявши від них яйце ви отртмаєте мінімум три кольори, а ті що є зараз в Украіні, як що іх ніхто не почистив, дадуть 6 різних кольорів

2 лайка

Вы абсолютно правы, нужно голубую уточку покрывать черным селезнем, периодически, иначе расщепляется окрас.
Голубые красивенные) Мне они тоже по окрасу нравятся больше всех. Но увы, нужно прилитие свежей крови регулярно. А то вырождается поголовье, вес уже не тот. У меня тоже из немцев. И в этом году вылупились два абсолютно белых утенка.

2 лайка

Подивилася, гарні качки, добавила в закладки. У середньому яка ціна на яйце і як відправляєте?

1 лайк

Мені і білі подобаються, часто ще бувають повністю білі і на голівці чорна шапочка. У Іри “Про вулик” переважно коричневі, схожі як у Дмитра, теж красиві.

1 лайк

Так и в такой комбинации будет два цвета утят.
Что бы были все голубые утята, нужно чёрный и жемчужный

2 лайка

Вес это отбор и селекцыя… А ухудшение очень часто связано именно с прилитием новой крови, как правило не совсем хорошей.

Может то не белый, а жемчужный?

2 лайка

Давайте перейдемо в особисті повідомлення, або в тему про продаж.
По правилах форому торгувати на особистих сторінках не можна… Зараз адміністратори будуть казати:“ну-ну”

2 лайка

Перейду на Ваше оголошення, бо, впевнена, багатьом цікаво почути відповіді на ці запитання

1 лайк

А як відрізнити білу від перлинної, перлинна, мабуть, переливається, а білі типу матові?

1 лайк

Так и есть, жемчужный. Я не такой крутой ас в расщеплениях цвета у птицы)

3 лайка

Вони трішки з відтінком.

2 лайка

Не пишеш, чи знайшлося кошеня, значить не повернулося, але воно таке гарне, доглянуте, що я впевнена, хтось підібрав і воно в безпеці.

3 лайка

Не повернулося…

2 лайка