Моя Акіта На пасху ожила

15 лайков

Не можу повірити а вже шло до плачевного варіанту, Дорогі ветеринари посовітуйте що далі давати, і форумчане всі хто мав таку ситуацію хто що давав для реабілітаціі, прийму до уваги, додам відео іі походки бо щи погана координація,Для попереднього ознайомлення про хворобу загляньте в скору помічь на тему У собаки кров в мочі.

2 лайка

Була дуже хвора,ось як виглядала

1 лайк

Зараз ось так, може хтось помолився за собачку,може думками хто глянув, Велике спасибі від нас :blush::dog:

8 лайков

Яке щастя! Дуже рада за Вас! Ми давали В12 ін’єкційно, та Карсілін в рот , для відновлення печінки та покращенея завоювання їжі загального стану.
Як її звати?

3 лайка

Вона почала їсти? А яка в неї температура?
Якби хтось поставив би хочь 1-2 крапельниці.
Препарати і системи можна купити і це не надто дорого. Їй би інтоксикація з крові б знялася і одужання пішло б скоріше.

4 лайка

Третину порціі почала їсти,але гратися та активність на низькому рівні,дома є нейромакс у комплексі в1-в6 карсил іду куплю, Дякую що ви зі мною поговорили коли мені було дуже важко

2 лайка

Її звати Ельза, прошлий рік вона хворіла на бабезіоз, тоді за три - 4дня виздоровіла, не знаю чим то звязано, ітепер як тому запобігти щоб не піймала хворобу знову, і що на неі пагубно повліяло ,лікарство чи сама хвороба кліща, чи все в місті

Температури нема

1 лайк

Ветеринара в нас нема , я колись давав внутрівено козі ,то раз попав чудово, а дальше на мучився, з капельницею проблема

Ми свого з двору після двох випадків не випускаємо. Сидить на “асфальті”. Сусідська і наш другий дрібніші і видно стійкіші. Бігають і не хворіють. Пошкоджує хвороба орган, там з’являються певні порушення, тому Кщо імунка не тримає, а доходить до болячки, буде гірше і гірше з кожним разом. З цією гидотою, чим раніше помітили і вкололи азидін , тим менше порушень і пошкоджень в органі

5 лайков

А чому не спробувати колоти профілактичним методом? Може і козам колоти. 1-2 кози у мене за сезон весна-осінь точно підчіплюють цю заразу від кліщів.


2 лайка

імідокарб вона прошлий рік дістала і за три дня вийшла ,може індивідуальна непереносимість? Бо тепер вколов азидін строго по весу! І ось таке сталося

Нажаль вражаются внутрішні органи, і з кожним разом тварина все гірше переносить. А кліщі теж бувають різні, мені щось про 1, 2 і 3 плюси цей раз в вет клініці пояснювали, я такого не чула раніше і не дуже зрозуміла. Але основне зрозуміла що раніше собаки легше перехворіти могли, а зараз ці кліщі дають дуже сильні ускладнення частіше ніж раніше. І з кожним разом ця хвороба це - роки життя собаки, за нирки мені роз’яснювали, страшне… Я не маю мед освіти, тому все те не запам’ ятала, але мені по аналізах пояснювали, що з моєю собакою коється. Брали і клінічний і біохімічні показники ниркові та інші… Може бути таке що не все наскільки уражене, а може бути що велика шкода зпвдата, і тварина помирає вже не від самих бабезій, а від наслідків. А якщо виживає, то на наступний раз в неї вже нирки наприклад можуть не функціонувати на повну і наступний раз це вже значно важче перехворіє, якщо такого “заряженного” кліща впіймає.
І раніше працювали спреї типу фіпроніл, краплі з ним на холку, а зараз кліщі вже того не бояться.
Ми брали хоча б Хелп краплі, наче вони хочь трохи дієві, особливо якщо не гуляє в місцях де кліщів повно. Звісно що вети радять Сімпаріку, але зараз хочь плачь, не в усіх є фінансова змога раз на 27 днів весь сезон, а то б краще і весь рік, витрачати +/- 400 грн.
Дехто дійсно радить Імкар колоти профілактично і колять, бо краще так, і жити, ніж оті ризики страшні. Навіть якщо собака в вол’єрі і не випускати, по перше що то за життя, а по друге, це хіба що навколо ні одного дерева і трави, бо приповзе та все одно вкусить. В нас алабай був вол’ єрний, в великому вол’єрі, але там була і трава. І одне дерево маленьке . Раз на день виходив побігати с садочок ріденький з карликовими деревами, ніякого лісу, великих дерев, тощо. И тільки но потеплішало, я просрочила обробити, і відразу захворів.

2 лайка

Ще лікую бачу багато в шлунку кислоти бо ранком все виригнув і ніого не ївши. Там була лиш вода і піна може подавати блокатори соляноі кислоти? Бо апетит ще відсуствує із ліків дістає: Гепадол табл… Пробіотики Офті флора. Нейромакс втутрімиш. Імунодол табл.

Ось фото , вечером поів лише мясо молодого ягняти рисову кашу лишив, щось не так з меню, чи мясо виключити, бо ранком не захотів їсти, а вирвав, зара дам трохи сиру козячого потім відпишуся.

Зараз безпригод.Так для інформаціі коли пущу го із волєра та вижу мало щипать травку то шось значить?, состояниє кращоє інколи хоче гратися але сил замало устає апетит слабий рвоти ранком не бачив води пє багато, пішать нормально, Дістає, Гепадол , Ветом, та Імунодол,та уколи нейромакс 2мл. + ентеросгель і ранитидин, якщо шось треба добавити напишіть , я прийму до уваги

1 лайк