Мороженое деткам

Ми колись мали в господарствы корову але коровячого молозива ніколи не коштувала, я відчувала якусь таку якусь відразу і немогла себе пересилити. Але зявились козочки і надивившись на ФБ смачних постітів з гарними фотками нашої Олыги @Lesnaya я таки його скуштувала і … воно мене зачарувало :heart_eyes: Так що я за молозиво!

4 лайка

Оля напевно перша попробує на смак морозиво, тому що близько живе.

2 лайка

В мене корів не було. А от козинє молозиво завжди тепленьке кілька ковтків випиваю. І дітям даю. Але вже як дуже густе (як сметана) - то гидую :crazy_face:

2 лайка

Головне добре охолодити і пити із стопочки і все піде як по маслу.

2 лайка

я люблю його з духовки, запечене

2 лайка

Я теж таке люблю, але організм просить хоч трошки сирого - кориснішого :slightly_smiling_face:

4 лайка

до сирого я ще недоросла

1 лайк

Розповідала знайома, що дуже добре пити молозиво хворим, які мають проблеми з кістками. Набагато здоровіші і жвавіші стають. Щось там оновлюється.

3 лайка

Так ото ж - в мене як окоти починаються, і я молозиво час від часу попиваю - ну прямо як допінг.

2 лайка

І я Слава Богу нівроку. напевно це і є цей допінг.

2 лайка

Уже з нетерпынням починаю чекати лютого щоб починати оздоровлюватись. І допінг мені на той час не завадить - чекаю купу окотів.

5 лайков

А з якої дойки можно пити молозиво, бо ми теж тільки запікали - збираючи за пару днів ?

З будь-якої. Але з першої найкорисніше.

1 лайк

Так, з першої дойки саме корисніше. Спочатку всім даю по пів стопочки тепленького, а потім беремо з холодильника і пєм один раз на день.

1 лайк

Сімейне фермерське господарство - це реально?

Хочу зареєструвати сімейне фермерське господарство. Хотіла б почути ваші поради: чи хтось отримує дотації, чи субсидії. Чи можливо це відразу приведе до банкрутства?
Буду вдячна для @olga79 @Veterin @Varvara @Polina @Shafran @zoia1 @Dereza

Кози в Африціc0575c6-01

3 лайка

Десь читала, що в 2020 році ніяких державних дотацій на сільське господарство в Україні не передбаченою

2 лайка

Субсидії скоріше заберуть…

2 лайка

Зоя, я створила нову тему “Аренда коз”, будеш вільна, прочитай і дай коментар