Молочний, кукурудзяний пудінг з ваніллю. Зимові десерти нашвидкоруч.

Смакує гарячим. Додатково можна запекти його в духовці, вже порціонно розділений по горняткам, додати масло вершкове, дрібку цукрової пудри та запекти вершечок.

Пудінг готується дуже просто та швидко.
Приготування триватиме десь хвилин 10-15 і трошки часу на підготовку…

Потрібно:
Молока 600 млл.
Кукурудзяного крохмалю 40 гр.
Цукор…100гр. якщо не вживаєте легко замінити медом -50 гр.
(Я часто додаю замість цукру або стиглий банан (перетерти в пюре) або порошок рожкового дерева, бажано не смаженого,він солодший).
Ванільний цукор…або пакетик або чверть частини стручка ванілі.
Дрібка солі.
Молоко відлити пів склянки окремо, а із того, що залишилось нагріти, додати підсоложувач чи цукор, нагріти (щоб розтанув цукор), довести до кипіння. Додати дрібку солі.
У склянку з холодним молоком додати кукурудзяний крохмаль, ретельно перемішати і одразу поступово вилити в гаряче молоко, постійно помішуючи, щоб не утворилися грудочки. Додати ваніль. Проварити хвилини 4-5. Розкласти швиденько порціонно. Додати фрукти за бажанням. Пасують добре банани, хурма, цукати, родзинки, горішки або карамелізовані яблука з цинамоном. Смачного :orange_heart:

26 лайков

Смачні додатки до молочного пудінга і не тільки до нього.
Карамелізовані банани. Їх можна охолодженими подавати до морозива, солоної бринзи, панкейків… як начинку в налісники, торти, рулети…можна готувати їх з цукром, або без…
Рецепт простий, готується швидко. 10-15 хв.

Банани 4 шт.
Вода 60 млл.
Цукор 100 г.
Масло вершкове або кокосове масло 50 г.
Цинамон або Тертий мускатний горіх 0,5 чайної ложки
Дрібочка солі
Банани повинні бути стиглі, досить тверді, солодкі але не перестиглі, щоб при смаженні шматочки не втратили форму.
Якщо смажити на кокосовому маслі, будуть більш ароматні.
Приготування:
Банани нарізати кільцями товщиною не більше 1,5 мм, якщо досить м’які, то 2 см.
Сковороду краще брати з товстим дном та стінками (в мене чавунна) на ній розтоплюємо масло, додаємо цукор,чекаємо поки цукор почне плавитися, не перетримати головне, щоб не почав горіти, додати сіль. Тим часом довести до кипіння воду і додати її до цукру, перемішати обережно, буде булькати дуже. Обережно покласти кружечки банана в один шар і залишити на пару хвилин смажитися на середньому вогні, пильнувати, аби не почало горіти. Через 2 хвилини, перевернути на інший бік і теж обсмажити. Зняти з вогню, перекласти в тарілку, притрусити цинамоном або мускатним горіхом.
Смачного :orange_heart:

7 лайков

А хтось взагалі робить-любить карамелізовані банани? Чи то я зі збоченними смаками тільки :sweat_smile::joy::thinking:

1 лайк

в мене чоловік любить карамелізоване м"ясо) банани ще не готували

2 лайка