Мои первые козы

А яка висота вашої кози?

Пошла померила 60 см. Почти 10 месяцев.

1 лайк

Це ви міряли по спинці козеняти?

Да, по холке.Вот такая маленькая.(

По стандарту пише: висота дорослої кози 71 см. А козеня іще ж росте.

Ну очень она субтильная.

Вона у вас уже покрита?

С этим проблема. У нее что-то нарушено. Она “гуляет” раз в неделю. А колоть что-то боимся, вдруг котная.

Ідайте їй ростовий премікс для дійних корів. Вона додасть в рості.

Даю живину. Окей, попробуем премикс.

Вообще-то, от нее рост ждать не приходится, мамаша мелкая. Но уже “маємо - шо маємо”.)

Особисто мені живина не подобається. Даю пуріну 25% премікс. Тільки дивіться для кого він у вас буде. Треба ростовий, але для корів що на молоко!!! Там вітаміни, мікроелементи, шрот соєвий…

1 лайк

Пуріна іще випускає повнораціонний комбікорм із ЗЦМ для телят і ягнят від 0 - 3 міс

Бедный ребёнок…- YouTube

Олеся а до какого возроста козочки растут,если покрылись в 6 месяцев и конечно отстают потому что покрыты.

Як на мене, то коза точно росте до 1.5 або ж 2х років, а може й дальше. Залежить, коли народить вперше. Покрита тормозить через розвиток плоду, але деякі навпаки набирають ріст носяси козеня-гормони!! Тому тут індивідуально. У мене теж є козичка, яка тихенько покрилась сама у 7 міс, в рості і молочності не уступає параметрам породи. Тому як повезе.

Ну тогда не страшно подрастут и вытянуться это классно .У меня 25% нубиечки две.

Але зараз зима і їм точно потрібний спеціальний корм, особливо коли кітні.

4 лайка

Олеся, я недавно помітила Акселерат для овець і кіз в продажу, раніше бачила тільки для корів, там теж і амінокислоти і вітаміни і мікроелементи. Пахне не дуже сильно (на відміну від живини) мої їдять з задоволенням. Вирішила поки його даватиму.

Олеся, а чи Ви часом не пробували ЗЦМ давати козенятам? Який краще? Мені потрібно буде щось придумати для 2-х місячного козлика, молока в мене вже майже немає.