Милыны козочки в Степанках

Добрі новини. Тепер, як сам почав сісю смоктать, то на поправку піде швидше. А як там козочки, більше ніхто не родив?

Наташа вчора стогнала одна а сьогодны ходять як нівчому передумали це тыльки мены роботи бігать заглядать а сніг пустився лапатий не вспіва роставать . А як у вас справи. Сьогодні робила дитячу бринзу племінник чоловіка у лікарні попросили трошки без солі то із 1500 вийшло 220 гр.придложила молоко сказали що не можна хлопцю 36 років робив на хіміі та любитель пива загнились внутрощі що повирізали поджилудочну і кусок льогкого і ще щось одні трубки стирчатьале потроху поча істи

3 лайка

Нормально. Сьогодні буду обезрожувать термокаутером малявку одну, а в другої пока рожок не видно. Як уже покажуться тоді і їй зробою процедуру.

1 лайк

я того цапка що привезла від Тані броварчанки то в його рожки більше 3 см. і важить близько 20 кіл. я ще до цього щоб обезрожувать не доросла і мені здаеться що незможу щось моі дівчата ні кують ні мелють уже перехожують.

2 лайка

Важко обезрожувать, але коли рани лічить від ріг, то ще хуже. Я оце лягла, бо і тіло труситься після обезрожування. Надіюсь, що випалила, але гарантіі не можу дать, бо це друге козеня яке обезрожувала-учусь. Ну нічого козеня вже бігає, а я лежу :grin:

13 лайков

незнаю треба давать обьяви на цапків і козочок а без фото нема можливості та і незнаю іхньоі родословноі і достойні зааноламанчики може щось придумаю

А ,що не має чим з фотографувать?

1 лайк

оце ж і я мнітільна мені шкода

1 лайк

І мені шкода, але беру себе в руки і кажу, що потрібно.На хвилину стараюсь жалість убрать.

1 лайк

мене простий телефон дуже затемнено підожду погоду гарну сонячну хіба що тільки так

1 лайк

Бо дійсно без фото важко продать.

1 лайк

я сама як дивлюсь якусь обьяву і без фото то пропускаю

1 лайк

дочка приіде літом у відпусткі вони завжди роблять подарунок який я заказую на день народження то попрошу і може у них є вони працюють у Польщі там і діти і вертаться не планують

2 лайка

выяснела для себя не хорошо хвастаться то рождалось больше козочек а теперь счет сравнялся 7 на 7 родила Матильда старушка сколько ей лет не знаю но зубы уже щербатые мне ее вместе с Вербой подарили в прошлом году вымя красивое но молока не много молозива сдоила 05 литра цапок живчик 3 кг. но что за порода не знаю но хозяйка говорила если не надо ее потомство то с удовольствием возьмет похожа на альпаку ее привезла из россии кроме бороды бакинбарды шерсть сантиметров 3 или 4 равномерная из за чего кажется огромной в общем таких не видела любит лежать на холодном перерыла подстилку до земли я солому стелю а она роет даже козлика родила всего запачкала хоть купай а сегодня уде чистинький .Да уши торчком вверх но не большиемакое впечетление что скрещена с альпакой сегодня если будет время посмотрю фото пород может найду. а молока мало мне кажется что из за возвроста вымя мягкое правильной формы очень легкодойная.

3 лайка

Вітаю з малявками! 7:7 - це добре! Як ростуть веселі, здорові і рентабельні!!!
А от з породою ‘альпаки’ цікаво. Може знайдете щось схоже. Чекаємо!

тільки що дивилась фото порід кіз і не знайшла я думаю горьковская і ламанчі а бакінбарди можливо від віку.

1 лайк


Оце знайшла статтю про горківську козу. Якась вона не дуже на альпаку схожа…

у моєі ушки вгору і коротші і від ушок бакенбарди літом як линяла вся кожа ряба .Ну а шерсть похожа на цю я постараюсь виложить фото.Уцієі на фото ушки похожі на зааненські а в моєі ще на 1 см. коротші і в гору. Але чомусь хазяйка іі цінувала просто мені подарувала кіз які не могла продать а під ніж жалко у неі заанки залишились комолі а я купила 1 з 2 малими і 2 подарувала і ламанчі в неі переважно цап велетень поряд з конячкою поні виглядав більшим сама вона з якутіі і мабудь уже переіхала кіз раніше років 15 назад перевозила сюди а тепер розпродувала щоб уіхать і я звонила то поза зоною

1 лайк

сфоткала свою невідданоі породи козочку тільки мордаху освітлення слабе .Тепер сина попрошу хай у компьютер загрузе я забула як це робить.Жду сонечка та малявок сфоткаю може кому сподобаються та трохи розбируть .Та кізонька Глаша яка не пішла в запуск кожного утра доіла по дві літри я переживала що малюки будуть слабі а вони Слава Богу крупненькі і жваві тільки тепер мені залишається 300 гр.

1 лайк

Доброго вечора! А ламанчата,- кізоньки безрогі у Вас є? Якщо так, то яка ціна їх?

3 лайка