Милыны козочки в Степанках

також цікавить ця інформація

девочки мамы заанки папы ламанчи детки тоже есть ламанчики а есть ушки зааненские в основном девочки в пап а мальчики в мам и рожками папы у меня комолые один ламанчик трехцветный привезли козленком из Городища батюшка а друго из Камянки чисто белый гуляли четко по схеме чтобы не попала родственная корвьи есть козленок ламанчик мужа любимец серый с черным мама заанка но с красивыми рогами в мае будет год я ламанчиков вобще не обезроживала это такие добрые ласковые не были замечены в драках у субботу повыкладываю фото

3 лайка

Буду ждать фотографии

1 лайк

Яночка заходила на вашу сторінку оце в мене такий самий Боцман як у вас а Тайсон кольоровий якщо захочете то будуть в продажі і кізоньки і цапки ще жду від 5 кіз окоти у мене 16 дійних кча молодняка уже більше 40 голів усього

1 лайк

Да, Люда, це у вас забот хватає. Скільки козюльок.

2 лайка

Да хочу кізоньок кольорових, але не рогатих і коротковухих щей

1 лайк

Кольорові ламанчулі це супер

1 лайк

Ага мені теж подобається такий ексклюзив!!! :heart:

2 лайка

Наташа бігаю кожні пів години піддоюю 3 кізоньки утром і вечером незнаю може не правильно але хочу щоб в волю бло козенятам у кожноі за дві дойки приблизно 2500 до 3000 дою одну доічку а з другоі сторони доять діти потім міняімся як же я іх люблю заціловую ніяк 2 кізоньки не окотяться срок 22 лют. а у другоі25 у сботу фото загружу може хоть трохи розкуплять а там буде видно . Мене спочатку діти лаяли а я повторяла буду фермером тепер мовчать і підтримують.Казала дочка якби я жила в Польщі то у них велика допомога для розвитку виділяється .У нас треба надіяться тільки на себе

3 лайка

є дівчатка комолі корольові та ще далі окоти будуть

а ціна яка на дівчат?

1 лайк

поки що до місяця 500 до 700 грн. але хочеться щоб приіхали подивились на мамок папок і вибрали.

1 лайк

Людмила, а де Ви проживаєте?

1 лайк

Черкассы и от Черкасс 18 км.

від мене далеченько

да я в січні іздила в Броварськи район в сторону Чернігова то дуже далеко я не знаю чи є прямі маршрутки подивитесь фото потім і якщо зацікавитесь то узнаєм чи ходять маршрутки маленьких дуже легко перевозить я раніше думала що кричать але ми перевозили козенят іх зовсім не чуть вони сплять як діти .Машина зупиняється то шевеляться я руку опускала в коробку то ловили за пальця якщо не казать водію він і знать не буде ще одівають памперси

2 лайка

Только что моя первокотка родила козлика рожали вместе плохо ростягивалась петля Оля ветеринар подсказала и мы справились 3500 на подходе сегодня до утра должна родить Дана глав коза живот не особо огромный но вымя трещит бегаю наблюдаю

9 лайков

Люда, вітаю з новонародженим і з бойовим хрещенням! Як добре, що є Форум і Оля, золота людина.

4 лайка

як би не форум я б не справилась ветеринара в селі нема помер рак нікого не шкодує а тепер вся надія на форум так хочеться чимось віддячити тільки поки що не придумала хотіла відпочивать та не виде готовиться кізонька до окоту порила підстилку і стоіть але за цю я спокійна 3 окот живіт наче одненьке там тільки треба після окоту здоіть бо вимья розперло піду дивиться

8 лайков

Люда, бажаю благополучного і швидкого окоту.

3 лайка