Метаризин - для защиты растений от капустянки

Прошу откликнутся кто пользовался чудо-средством. Интересны отзывы. Пишут то красиво , а вот как на самом деле …

МЕТАРИЗИН 1 Л

Эффективен для защиты растений от капустницы, личинки майского жука, проволочника, личинок колорадского жука, трипсов, комаров. Гриб – естественный житель почвы и после внесения действует в течение нескольких лет, совместим в баковых смесях с другими биопрепаратами.
Единственный недостаток метаризина — это длительные сроки воздействия: чтобы хорошо размножиться на участке, грибу нужен полный сезон.

3 лайка

Он же Ентоцид

Біологічний ґрунтовий інсектицид. Новітній біотехнологічний препарат для боротьби із ґрунтовими шкідниками: медведка, дротяники, личинки та імаго травневого і колорадського жука.
Активну дієву основу препарату складають міцелій та спори кількох рас ентомопатогенних грибів.
Спори гриба в ґрунті, при попаданні на тіло шкідника, протягом 10-12 годин проростають і уражують жирову тканину, кишковий тракт, паралізують нервову систему, м’язову тканину та органи дихання. В результаті шкідник гине і стає джерелом розвитку для самого гриба та іншої мікрофлори ґрунту. Повна загибель наступає через 40-120 годин в залежності від віку личинки або імаго. Безпечний для людей, тварин, дощових черв’яків, а тому застосування препарату не потребує особливих заходів безпеки.

Застосування препарату:
Ентоцид вносять в ґрунт будь-яким доступним способом: методом змішування з добривами, в розчині з поливною водою, обприскуванням ґрунту.
Застосовувати препарат рекомендується восени або навесні, особливо в період випадання проливних дощів. Після внесення препарату ґрунт обробляється відповідно до технології: оранка, культивація, дискування, підгортання. Найбільш ефективно вносити препарат у вологий ґрунт перед його обробкою.
При висаджуванні розсади або саджанців, замочують кореневу систему в розчині препарату, або вносять його із поливною водою.
Щорічне застосування препарату Ентоцид сприяє істотному зниженню кількості ґрунтових шкідників.

Сумісність препарату:
Препарат сумісний з біопрепаратами, регуляторами росту, інсектицидами та добривами. Не сумісний з фунгіцидами та фумігантами.

Правила зберігання:
Зберігати препарат Ентоцид слід у сухому, прохолодному приміщенні при температурі від +2°С до +15°С, окремо від харчових продуктів та ліків, в місцях недоступних для дітей і тварин. Зберігання робочого розчину більше 3-х годин не допускається.
Термін придатності: 6 міс.

Спосіб обробки та дозування:
Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати!
Норма витрати препарату Ентоцид становить 10 л/га. Норма робочого розчину від 200 л/га. Для замочування розсади - 10,0-20,0 г/10 л води, від 2-х годин.

3 лайка

Марин, мы вносим его перед посадкой клубники. Эффект есть, но только нужно время для разрастания гриба, влажность и заранее вносить (если о клубнике)

5 лайков

Ириш , а мы хотим осенью , на весь огород полить. Замучал нас волчек ( капустянка ) и хрущ.

Спасибо за ответ . А то жалко столько телодвижений и что бы не получилось “как всегда” :grinning:

1 лайк

Осенью хорошо, особенно если будет влажно. Попробуйте, потом поделитесь своими результатами

1 лайк