Марусины козы, ЛПХ

Ира, да не переживайте, все пройдёт. У меня двое мальчиков и тоже иногда ноют, но потом забывают и ждут следующих козлятушек.
У нас была трагедия, один единственный цыплёнок сдох, скорей всего квочка придавила. У нас был траурный день. Я пообещала купить на базаре цыпок. В итоге купила 4 уточки. 2 дня бегали к ним кормили было море радости, брали на руки, потом любовь прошла. Я кстати о камеруночке тоже думала. А потом вспомнила о козочке, что у мамы ламанчушка и мелкая, если не подростет возмем ей камерунского парня и будет у нас мини счастье. Только доить мне прийдется.

4 лайка

В нас тоже с ципленками на руках день сидела и не отходила от них, а топом расстройство - циплят нужно било квочке отдавать.

Давно не заходила до себе на сторінку, хоча читаю форум щодня.
Сіна вже заготували на цілу зиму, дві неділі, то повертали, то згрібали, то перевозили і так щодня. Слава Богу вчора закінчили з сіном. Город зелений, поки перекопала одне, друге заросло і так по колу.

12 лайков

Ой, Іринко, воно в усіх так. Тиждень, як переполола помідори, а сьогодні дивлюсь - знов мишій сходить. А на межі вже є портулак. Ото біда, нарівні з жуками буде. Скільки не вибирай, винось, пали, а воно лізе і ніякий гербіцид його не бере.

4 лайка

Нарешті розібралась з городом і дійшла до квітів.








23 лайка

13 лайков

Іра, щоб не писати на чужій сторінці, то хай буде тут. Хрін вивели методом викопування. Виорали город - позбирала все, що бачила, просто ходила по ораному і збирала. Весною знов так. Просапую грядки чи картоплю - вирвала або і викопала. Підгортаємо - знов так, копаємо картоплю і хрін копаємо. І ще і перед оранкою, він же, зараза, посходить. І так років 10. Ми живемо тут з 1996 року, 25 раз садимо город.

5 лайков

Дякую! Коли город оремо - збирали хрін, перш ніж садити - перебиваю і викопую хрін, пересапую город - теж викопую, а він росте і росте.
Мама і сіль в ямки сипала, коли хрін викопувала, і кип’яткомполивала, а він росте.

1 лайк

Ух…а я уже почти 30 лет пытаюсь его завести… когда закрутки начинаются-начинается беганье по соседям… одно время посадили- рос хорошо, года два, а потом пропал… У мамы тоже пару лет рос и все, вывелся. Я в сезон заготовок уже даже на рынке покупаю, стыдно к соседям ходить. Посажу…вроде растет, а потом пропадает.

1 лайк

Та же история, с разницей, что у нас даже не принимается в рост.

1 лайк

А у нас не має хрону і я щаслива :grin:, в консервацію не додаю і так все чудово і смачно, а просто з’їсти купую в пакетику “верес”. Як згадаю скільки його було по городу :scream::scream::scream:, чоловік сказав ніякого хрону.

2 лайка

Добре вам, а я не знаю як з ним боротись. Вже й на роботу дівчатам викопувала і носила, а то все викидаю.

4 лайка

Доброго вечора! Давно вже нічого не писала у себе, хоча на форум заходжу щодня. Новин багато:
я вперше в житті брала участь у нарожженні цеценят, моя Шоколадка народила 1 дівчинку і 5 хлопчиків


Залишилась дівчинка і хлопчик

31 лайк

Такие милые малыши.

1 лайк

Спасибо, Инна, они такие плюшевие, а глазки такие ласковие😘

3 лайка

Вітаю з таким чудовим поповненням) Такі гарнюні)

1 лайк

Запрошую взяти участь у конкурсі обмін подарунками 2020 :rofl: :evergreen_tree:

1 лайк

Дякую, я вже заповнила анкету.

2 лайка


Поринемо в дитинство і пограємо, хто ми?

3 лайка

Я сексуальная императрица, танцующая на шесте🙃

3 лайка