Марусины козы, ЛПХ

А нас заливает 2 неделю с перерывами. Но сейчас очень похолодело, завязи огурцов гниют. Но мне главное ТРАВА :grinning:

2 лайка

У нас опять дождь с самого утра, после обеда перестал, козочек вивели подишать свежим воздуха за 3 дня (а то вчора они очень бистро подишать и в сарай), а где-то в 19.20 снова прошел дождь и холод собачий, я уже грубку растопила.

А ми в єтом году сена заготовили как с перепугу - уже больше чем прошлий год, а еще второй укос.
Сегодня свекрови сказала что сена много, нужно купить еще одну козу (раньше очень хотела нубийку, но не потяну финансово, сейчас хочу чистокровную зааненку). Ее слишали наверное все соседи и не только, мол никакой кози, хватить и єтих коз, даже и не вздумай. Вот так и разбилась моя мечта😂

2 лайка

Ирочка, поверьте, свекровь-то таке, сегодня есть, слава Богу, а завтра…Главное- это вы с мужем, его уговаривайте. Сыну она все простит

4 лайка

Его я уговорила только на первую козу, у ребенка аллергия на коровье молоко. А больше ему не надо.
А свекровь смотрит за дочкой, я год назад вишла с декрета, она у нас часто болеет и в садик не пускаем. И за козами смотрит пока я на работе (мои родители умерли почти 3 года назад), мне кроме ее не с кем посоветоватся.

1 лайк

Тому і не хоче свекруха ще одну козу на свої руки. Не напрягай її. Мир в сім"ї - то велике діло. Може з часом заміниш одну козу на іншу. Не спіши ні з козами, ні з висновками.

9 лайков

Мудра Ви жінка, Олю… Дай Бог Вам здоров’я! :rose:

3 лайка

Дякую, Олю, за дійсно материнську пораду, якої так часто не вистачає.

2 лайка

Нарешті і я зробила белперчики.


19 лайков

Форма- булета :slight_smile:
Але гарно

1 лайк

Дякую, це вперше і дуже боялась що не вийде, я виправлюсь. :blush: Залишилось спробувати коли визріє.

1 лайк

Головне спробувати один раз. Вони такі смачнючі, що роблю кожного тижня, щоб хоч 3 тижні визрівати, більше не виходить, хіба що заховати в нетиповому місці - в іншому холодильнику.

2 лайка

Сьогодні знову робила белперчики, кортіло зробити їх правильної форми і вже з гімалайською сіллю.

21 лайк

І нам дуже подобається з гімалайською. сіллю. Продавчиня в магазині сміється - ви так розказали про сир з сіллю, що не встигаю замовляти. Чомусь у людей сіль і сир чи творог не асоціюється. Тільки цукор.

1 лайк

Я замовила гімалайську сіль через інтернет.
Перший раз я робила зі звичайною сіллю, не витерпіла і через неділю одного белперчика розрізала і спробували, свекруха сказала що дуже солоний. Вдруге я зробила з гімалайською сіллю і дала їй спробувати коли робила, сказала що цей раз не таке солоне.
Чекаю поки визріють.

1 лайк

У мене знову проблеми з першоокоткою: дуже збавила молоко і їсть неохотно, після окоту давала 2-2.200 л молока, з липня я перевели на 2 рази доїння, вона давала вранці 700 гр, ввечері 600-700 гр. А дні три тому почала давати 0.5 л за 2 доїння.
Раціон: вранці овес+кукурудза, потім на випас, в обід -трава, потім знову випас, ввечері знову зернові+кабачок з яблуками і трава і гілки на ніч.
Періодично даю кальфостонік, сіль і сода постійно.
Глистогонила перед окотом, може знову це зробити?

Ирина, лучше такие вопросы размещать в профильных темах. Это по правилам и больше форумчан прочитает.
А быть это может что угодно. Сначала найти причину. Может гипокальциемия или недостаток другого микроэлемента, а может беспокоит её что-то.

Людмила спасибо что ответили, я думала не буду лишний раз наших ветов отвлекать, может кто-то из форумчан что-то подскажет.

1 лайк

Тогда можно вот в этой теме разместить Скорая помощь от форумчан 2018

1 лайк

я також дійшла до цього, що як що коза мало удойна то її треба вибраковувати, м’ясо також потрібно для родини

1 лайк