Мартинівська ферма-екоферма

13 лайков

16 лайков

15 лайков

І

агрузка…

24 лайка

Як у Вас гарно! Сири смачнючі, через екран відчуваю. А то у козла один ріг залишився і так підтримуєте? Мабуть важкий…

1 лайк

З цапом взагалі трагедія— виломав собі ріг ,аж череп видно ,ріг ампутували —не гоїться ,але надія в мене ще є що все буде добре…Він в мене один з документами і має 100%породи

9 лайков

Уляна, я думала, що Ви його обезрожували. Тоді і справді треба на другий ріг вдівати резинки, чи щось інше. Почитайте на форумі про обезрожування.

БОЮСЬ вдівати резинку БО ЙОМУ вже 5 РОКІВ ----ріг цап запхав в дупло і напевно різко шарпнув----вже хай з одним буде лиш би жив…

4 лайка

Ось так дружно всі йдуть додому з пасовища == цілий день на вільному випасі.

22 лайка
12 лайков

Слухняно під спів пташок йдемо додому…


Наконецто море.

6 лайков

Дощі кожен день ,холодно 13*тепла , навіть кози змерзають --я взагалы зимову куртку вдіваю…Молока кози дають навіть не літру за раз…жах…більше часу стоять в стайні --то каже чоловік вже прицеп сіна зїли…

Як у вас гарно! Так швидко ви розрастаэтесь!

1 лайк

Ох і довго я збиралась щось написати.Все нема часу -то сир роблю,потім кози пасу ,дитину чоловіка годую-а там і вечір наступає.ТЕПЕР ПРИ НЕДІЛІ ВИРІШИЛА ТРОХИ РОЗПОВІСТИ ЩО В НАС НОВОГО.Романівські овечки окотились 24серпня , ягнята вже знайшли нових господарів,трохи продала козочок,що мене невлаштовували—трохи нових купила.

6 лайков

19 лайков

Зараз у нас є чотири кози ламанч вже відгуляли з нашим Василем тож на січень чекаю на козенятка

2 лайка

15 лайков

Стару мериноску продали і зробила для себе висновок що краще купити ягня і дочекатись з нього вівці—бо наша мериноска виявилось мала ненайкраще здоровя після харчування на фермі комбікормом–чим я не лікувала все без змін.Залишились віднеї дві ягнички.

4 лайка

![IMG_20180716_170342|666x500](u

pload://9G3qEdeD6VQWg6vnKsyZHZlisKH.jpeg)

16 лайков