Мартинівська ферма-екоферма

6 лайков

Моє перше відео тому не дивуйтесь !!!1

5 лайков

Всім доброго вечора!В нашій фермі сьогодні поповнення --ми з чоловіком купили ще одну козу з двома козенятами і одну маленьку кізочку --тож тепер в нас ферма в якій налічується 21 тварина в стайні стало трохи тісно …

24 лайка

мериноски вже підросли пасуться потрошку --пора вже й про барана мериноса подумати

21 лайк

Поздравляю вас с вашим пополнением на ферме :hibiscus: У мериносов шерсть классная! У нас 7 месяцев живет баран меринос, не могли ему невесту найти, везде романовские. И вот недавно нашли цигайскую овцу) Удачи вам :hibiscus:

2 лайка

Якупляла свою мериноску в Тернопільській обл планували ще барана купити але всі вівці на фермі продали в Одеську обл --ТАК ШКОДА БО ЦІ ВІВЦІ ЧИСТОКРОВНІ ВОВНА ШИКАРНА а до Одеси далеко

1 лайк

Уляна, які гарні у Вас тваринки! А ягнятко таке , навіть слова не підберу, на маленьке телятко схоже. Гарне місце у Вас, от тільки не знахожу, де ж Ви живете. Удачі Вам!.

1 лайк

Уже знайшла, Івано-Франківська обл.

Ми біля дністра живемо через поле перейти і вже річка по сусідству м.Галич

3 лайка

Нарешті зібралась з силами і часом і вирішила розповісти вам новини-----ферма поповнилась 3 козичками маленькими .Подзвонили мені зранку і попросили купити 2 кізочки і цапка бо коза впала на ноги-приїжджаємо з чоловіком ,а там 3 цапка , власниця подивилась що є соски то й вирішила що то козочки --ніяк не вірила мені що всі 3 цапки .Купили в іінших людей від однієї кози три кізочки–білесенькі і однаковісінькі…

13 лайков

Наступного дня купила ще одну козу–Дереза красива і розумна .

17 лайков

І ЩЕ ОДНА ЕКСКЛЮЗИВНА НОВИНА—бо такого я ще ніде поки що не бачила–маю козу стара безуба коли купляла її господиня сказала що коза кітна 2 тижні- оте родити мала в середині травня—козу запустила ,живота дотепер небуло лиш вимя налила–вчора почала бігати стояла під цапом —я відразу подзвонила до Олі-Профиль - olga79 - Козоводство в Украине, России, СНГ: форум, хозяйства, рынок
сказала мабуть не кітна пускати до цапа і доїти 2 рази на день.З тяжкою бідою здоїла я молоко і ще коли доїла то думала що то гній бо молоко таке жовте–склала плани що у верезні матиму 50%альпійці ----а вечері коза без мене народила ЧЕТВЕРО КОЗЕНЯТ ====я спершу подумала що мені привиділось чи може козенята до неї забігли, але ж ні чорного немаю…Тепер маю 3 козички і цапка з козою все добре.От така така історія …

15 лайков

Це моя Нуська до окоту…

13 лайков

Вчорашнє фото…

Уляна, поздравляю! Что бы коза радовала Вас молочком! И козлята росли на радость!
У Вас там уже скоро ферма будет. Так держать!

1 лайк

Дякую я така рада що 3 кізоньки лиш бігаю до них і

2 лайка

Біленький козлик

21 лайк

Тепер в нас вже 25 голів -чекаємо ще коли Зірка народить і все чоловік сказав на цьому поки що зупинитись—…

2 лайка

Ох і багато часу пройшло–ви не думайте я кожен вечір на форумі лиш така вже втомлена, що можу лиш читати.В нашій ферма невелике поповнення …тепер є 11 дійних кіз та 18 козенят .Вівці вже кітні на вересень будуть ягнята.заготовили сіна ,але треба ще багато багато лиш погода тепер несприятлива.

IMG_20180529_180433

17 лайков