Маленьке господарство "Мої КОЗІНАКИ"

Спасибо,надо попробовать,а то творог есть а дети ничего из него уже не хотят.

Лучше получается из замороженного творога.

как раз замороженый

Хочу таких красунь.

21 лайк

Друзі, продивляючись сторінки наших форумчан, помітила, що дехто вітає своїх читачів милими картинками, як правило різноманітними квіточками, чи якимись приколами.
Я теж хочу привітати всіх, хто заглянув до мене на сторінку такою картинкою:

І подякувати за увагу і сердечки.

19 лайков

Якщо цікаво, я можу розказати про свою котоманію. Одного разу я побачила на OLX цікавого котика. Через день він був уже в мене дома.


Котик ріс не по дням, а по часам, ходив на прогулянку на вулицю і там “торговал мордой лица”, як каже мій чоловік. Ну й доторгувався, поки комусь не приглянувся. Я трохи посумувала і розпочала нові пошуки.

13 лайков

І ось я зустрічаю чудового котика, який з*явився на світ завдяки тому, що його мамка - справжня бенгалка сгульнула з дворовим котом. Котик був маленький і не проти ще пососать мамку. А в мене в цей час була вищезгадана Бася зі своїми малятами. І він попав з корабпя на бал.

Ми назвали його Тагір. Він швидко ріс в любві і заботі і не був лішон всяческих котячих радостєй (пардон за суржик).

А ще він дуже нас тішив своїми бенгальськими приколами - любив, як і всі бенгали, гратись з водою.

23 лайка

Згодом наш Тагiр став справжнiм красенем. А страсть до води ще бiльше проявилась.

20 лайков

“Нет повести печальнее на свете”, чем повесть про моiх котiв. Ви уже догадались. Наш красень теж любив “торговать мордой лица” i його спiткала та же участь. А в мене почались новi пошуки.

В смысле ?.. Украли?? … капец…:cry:

Да, нам жалко было держать его в заперти, он же рос на свободе. Вот и печальный результат. Но у нас затем еще много было интересных котомордочек. Я еще расскажу.

1 лайк

Друзі, знайомтесь, це - я зі своїм улюбленцем - електроскутером. Можу розказать по секрету, при яких обставинах я його придбала. Одного разу я посварилась з чоловіком. І, щоб себе розрадити, я поїхала і купила скутер. Треба зауважити, що ми одразу ж помирились після цього. Найбільше мене тішить, що він (скутер) заряжається від розетки, як телефон. Я на ньому катаю внуків і вишукую різні ласощі для козочок.

Згодом (вже по обоюдному согласію) я пригнала з Донецька (ще задовго до війни) такого Кольтіка.

Без руля - никак, как говорит Лариса yagusya.

28 лайков

Дом, сад, огород.

Це в дворі, робота моєї сестри - художниці.

До

І після.

Рододендрон. Колись був гордістю мого сада.

Гібіскус зовсім не вибагливий.

Піон древовидний, зовсім не примхливий.

Роза витка, всім відома і всими любима.

Кліматіс.

Юкка, одна з моїх улюблених квітів.

Далі буде.

43 лайка

Яка краса! Я у захваті! Не вистачає слів! :+1::+1::+1::sparkling_heart:

Дякую. На фото завжди краще, чим насправді. Але я намагаюсь :slight_smile:.

1 лайк

Валентина, не скромничайте :slight_smile: Очень красиво у Вас. Видно, что все сделано с любовью!

1 лайк

Аня, дякую. Добро пожаловать к нам.

1 лайк

Валюша, росписи от сестры - это ФАНТАСТИКА! :bouquet: А все остальные фото показывают какая Вы хозяйка , молодец!!!

2 лайка

Друзі, це подаруночок всім, хто уподобав мою сторінку. Дякую за увагу і за схвалення.

14 лайков

Всё очень красивое. Говорит о том, что всё с любовью делается. С удовольствием побывала в гостях, получила массу удовольствия. Удачи Вам, здоровья и процветания. Очень понравилась печка-камин. Там и шашлычек пожарить можно. А дверца или заслонка есть у печки? Можно было бы использовать для выпечки.

1 лайк