Міні ферма “Воно тобі треба ?”

Всім дякую за гарні відгуки :slightly_smiling_face: І рада, що назва сподобалась :wink: тепер буде кому про кіз розказати, бо чоловік і діти вже наслухались, а історій ж щодня стотищ, треба мати терпіння вислухати :grinning: так що набирайтесь терпіння :wink:

16 лайков

Приветствую,Ира,в нашей козокомпашке…козочки замечательные,Бренди супермачо :heart_eyes:

4 лайка

Добро пожаловать в компанию “козанутых” :wink: Название супер!И таки да “воно тобi треба” :+1:

2 лайка

Вітаю Ірина. Радію новим однодумцям. Кізоньки чудові красуні,Бренді - неперевершенний. Розказуйте про своїх кізоньок, саме тут Вас будут слухати :grinning:

8 лайков

Ирочка доброе утро.Оказывается нас влюбленных в коз становится все больше.Я тоже влюблена в альпиечек приглашаю к себе в гости на страничку :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

3 лайка

Певно, кожен з нас обирав собі тварин, і певно, кожен, хто обирав, ставив собі питання - а хто кого направду обирає? :wink:Розкажу вам про мою першу і неперевершену козу Віскі. Вище я писала, що альпійці підкорили мене, коли я на виставці АгроЕкспо в серпні 2017 року побачила цапів з Лісової кози. Треба сказати, що в принципі, я виросла в селі, всі канікули я проводила у бабушки, а там завжди було все - корови, кози, свині, купи, гектари городів, тобто, щось я вміла, щось знала. Ну от. Зв’язатись ми з Лісовою козою, вони відповіли, що продають кіз і цапів. Без перебільшення скажу, що ми були чи не першими покупцями :wink: нас пустили в загін з козичками, а їх штук 50 чи більше, і одна одної краще, і піди вибери :relaxed: Але Віскі вибрала мене, бо поки я думала, і придивлялась до дівчинки з зірочкою на лобі, Віскі вже сиділа в мене на руках, на плечах, на голові :rofl: Хто кого вибрав, питання відкрите :wink: але це була МОЯ коза. Ми з Віскі пережили купу всього, саме завдяки Віскі в моєму житті з’явилась чудовий ветеринар Юля, яку Віскі просто обожнювала, і не хотіла стояти під крапельницею без Юлі, і перевіряла всю Юліну аптечку:wink: Я звинувачую себе у тому, що Віскі померла:cry:я її не доглянула, як треба. Я легковажно допустила , щоб вона покрилась через 2 місяці після перших пологів, при цьому, я не була точно впевнена, що вона покрита, і не запустила її, а доїла аж до народження Бейліс. Потім все пішло не так, хворобою за хворобою, проблема за проблемою. З рештою, в жовтні 2019 року її не стало. :weary: Причиною смерті стала піниста тимпанія. Що стало причиною тимпанії, я не знаю досі і досі себе картаю, що це я винна. :weary:Але це мої уроки. Дуже болісні, проте необхідні. Можливо, вона мене для того і обрала, щоб навчити?

16 лайков

моя Віскі

30 лайков

Привіт Ірина, я новенька на форумі, блукаю сторінками, перечитую, пристаю з питаннями :smile:. Прочитала твою історію про козу :pensive: в мене теж колись було таке, була стара коза і я вирішила її зарізати, лучше я б це неробила. Мені потім так стало її шкода,вона мені так довго служила, а я з нею так, себе довго винила. Сусіди казали заріж,я і зарізала. Я була ще молода, помню так мені погано через це було. А вот козлів майже нешкода чогось, напевно вони вредніші. Перший опит завжди неприємний, але ми вчимося. :wink:

3 лайка

Міцний денний сон😀Щоправда, син ходив перевіряти, чи з цапом все норм☺️ А він просто спав. Уміє тримати інтригу.

18 лайков

Привіт всім! Гаряча пора, часу не вистачає, треба все встигнути в перерві між дощами :slightly_smiling_face: У мене поповнення. Моя Бейліс подарувала мені Пилипа. Прямо на день Конституції :grinning:

Вчора ходив з нами пастись вперше :wink: І от в цій козиній ідилії я раптом вчора зрозуміла, що закінчується липень :open_mouth:Коли це сталось? :thinking:

27 лайков

Вітаю з поповненням,мамусі-козі побільше молочка. :rose:

3 лайка

Куди ви зникли? Повертайтесь у будиночок, розказуйте, як живете, що в вас новенького?

3 лайка

И мне очень интересно про ваших альпиечек читать.

3 лайка

Всіх вітаю з усіма святами! Нехай все буде добре в новому році, а ваші господарства процвітають! У нас новий етап в житті - запуск.:relaxed: Нікка і Бейліс вже по два місяці кітні :nerd_face: то я опановую науку правильного запуску. Айслі народила мені Айса і радує мене купою молока. А ще у мене пастух з’явився

Знайомтеся- Урсула☺️

28 лайков

Уже гарні новини.А собачка красуня :+1:t3:.

2 лайка

Ох, нарешті. Нарешті тепло, сонячно, нарешті все посіяли, все посадили. Нарешті мої кози вийшли на випас, нарешті я тут :upside_down_face: Нарешті в цьому році мої дівчатка порадували мене - два окоти пройшли легко, без моєї участі :smile: і ось тепер у мене дитячий садочок. Хоча ні, четверо козенят віком чуть більше місяця - це вже табун :grinning: Зараз покажу :wink:!

Наш тато і наші мами- красуні :heart_eyes:

25 лайков

Красуні-альпієчки!

2 лайка

Мій сусід (живе у місті, а в селі будує будинок) коли їх побачив вперше, думав, що я завела собі косуль чи оленів :smile: Так. вони дуже гарні, обожнюю їх :heart:

7 лайков

Ну що, давайте познайомлю вас з малечею. Як ви вже знаєте, їх у мене четверо. Я їх називаю козячество☺️ погнали

Це Пепсі, найстарша, от сто відсотків майбутня альфа коза, самостійна, незалежна, з чудовим апетитом, свого не подарує. Кола. Молодша сестричка Пепсі. Там на фото все видно, цілувака, обнімака, буде ходити за господарем шнурком і вимагати ласки і вкусняху. Ґрант. Єдиний мачо в цьому бабському царстві. Старший в своїй двійні. Вчора скакав на Пепсі з конкретним наміром. Над ним карма прямо нависла, якщо не знайде нову родину, буде шкода, бо красавчік ж. Ґлен. Козявка з замашками принцеси, світ існує виключно для неї, вся любов тільки їй, вся увага тільки їй. Красуня, слів немає. Отака банда. Дуже їх люблю, хочу їм всім добрих господарів, щоб всім була радість і користь.

27 лайков