ЛПХ "Афродита"

Насчет купальников на козлов-реально круто будет смотреться. даже представила на выпасе, тогда точно от соседей отбоя не будет.:grinning:спасибо за идею.

15 лайков

Лена бачу Ви його ще й в круту футболку одягли, бачте переживали що байдужий до кіз, але це поки квіточки, він ще малий, а коли він зрозуміє хто він і для чого футболка не допоможе, будуть ягідки!

1 лайк

Cвета, побывала у Вас в гостях-все сердечки закончились! Вы супер молодец! И козочки, и тортики, и сырочки, и рукоделия! Прям Золотые Ручки! Да и сама Света- красавица! Пусть Ваши ручки устали не знают.

2 лайка

Ірочка доброго дня, я замітила що Ви мені сердечок понаставляли, за що я Вам дякую, і за приємні слова дякую, заходьте завжди рада

1 лайк

Сьогодні був надзвичайно гарний день, сонечко, тепло, а ще я насилу вирвалась попасти козочки, все часу у мене не було, ми пішли в ліс, я віддихнула, зібралася з думками, і трошки фото зробила

2 лайка

. Машка грязнулька із своєю донькою Фасолькою

18 лайков

Дааа! Я тоже уже соскучилась по прогулкам по лесу-посадке. У нас 3 дня дожди были, позавчера консервация, вчера с мужем на свидании были :grin: отдохнули хоть, сегодня снова консервация и сыр делаю Камамбер (первый раз. Переживаю). А козы возмущаются, гулять просятся. Надеюсь завтра точно пойдем

3 лайка

. Персик із своєю донькою Луною

23 лайка

18 лайков

. Бріза

28 лайков

. Ема забіяка

19 лайков

. Афіна донька Еми

23 лайка

Куда Майку дела?

Я її ще не сфоткала

. Чудовий хлопчина який все ще чекає на нову сім’ю

18 лайков

. Ще один чудовий хлопець

19 лайков

. Альхаталь

21 лайк

18 лайков

Всі чудові,а Альхаталь бомбезний.Хлопчики його?

Так Верочка хлопчики його, в принципі так і має бути козочки як козочки, а женихи мають бути бомбезні, бо інакше толку мало

1 лайк