ЛПХ "Афродита"

Я якраз собі там придивилась деякі форми

Я скільки форм передивилась, ніяк не могла ідеальну знайти, а його форми мені підійшли, дуже якісно робить, рекомендую

3 лайка

Может полочек добавить в холодильник?

Сир визріває від двох місяців, тоді відкривається його смак, а за два місяця мені таких холодильників двох буде мало, у мене крім російського сиру у ньому ще визріває качота, халумі, лябан у баночках стоїть, шевр

2 лайка

Світлана, а де ви купляєте закваски і фермент?

Є такий оптовий магазин Мілксервіс називається, там і купую

1 лайк

Світланочка! Вітаю тебе з Днем Народження!
Бажаю неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!
:tulip: :bouquet: :tulip: :rose: :tulip:

2 лайка

Вітуля дуже дякую, дуже приємно

1 лайк

С днём рождения! Желаю здоровья, благополучия и пусть все мечты сбываются!

1 лайк

В радісний і світлий День народження хочу побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!
:champagne::gift::kissing_heart:

1 лайк

Дівчата самі милі, самі дорогі, дякую!

Світлана, з днем народження. Здоров’я, натхнення, мрій, кохання та вдачі.

1 лайк

1 лайк

Світланко,вітаю з Днем народження . Нехай всі твої починання закі нчуються ус пішло . Здоров’я ,радості в діточках. Дякую за Енея.

1 лайк

С днем рождения! Пусть в твоем доме всегда царят покой, уют и гармония. Желаю быть счастливой, радоваться жизни, удивляться, наслаждаться каждой минутой, мечтать, всегда иметь верных, надежных друзей и, главное, любить и быть любимой. Оставайся всегда такой же молодой, светлой, доброй, веселой и улыбчивой.

1 лайк

Светочка , з Днем народження! Здоров’я, успіхів, радості!

1 лайк

%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20(1)

1 лайк

Дякую дівчата, а приїжайте до мене у мене стіл накритий, чоловік поїхав у Київ, гості розійшлись я одна

4 лайка

Світланко, я навіть не підозрювала, що на форумі є ще одна людина народжена зі мною в один день! :slight_smile:
Прийми від мене найщиріші вітання і побажання! Жіночого щастя, хорошої вдачі, вічної любові, та всього найкращого, що може бути з людиною в житті! :slight_smile: :rose::rose::rose:

4 лайка