Квіткові кози

Ми нарешті закінчили збирання сіна другого укосу… сінник майже повний…надіюсь, що буде ще один укіс люцерни. І соломи потрібно прикупити ячної чи вівсяної. Пшеничної на підстилку,думаю, що самі назбираєм - поряд поле пшениці.

Потрібно приступати до стрижки копит. Вони чомусь дуже швидко ростуть, стригла недавно, а сьогодні дивлюсь що вже починають кривитись ноги - ростуть не вперед а якось у бік. Стрижу ніби так само як і на відео .:roll_eyes: А до Федьки взагалі не заю як підступитись - копити здоровенні а сам таким зас…тий, що потрібно спочатку у баню вести і мити… а вже тоді манікюр-педікюр…

У козлів почався період гону, всі три як чорти чумазі… За два тиждні дуже похудли- їдять мало, пастись не хочуть трохи сіна і зерна. Єлісей і зерно не завжди виїдає, мітить свою морду і трубить на все село… Тепер я зрозуміла який справжній голос у нубів… Такими худими козли у мене ще не були, вже починаю хвилюватись. На вихідні планую всіх проглистогонити перед покриттям…

За три роки утримання мною кіз, у мене не було козочок із дівочим молочком, вимячка були а от молочка не помічала ніколи…
Цього року приїхали до мене дівчата полтавчанки від Галочки @bezkibalniy , дівчатам по 4 місяці у обох уже славні вимячка.Коли я сиджу на випасі, то відразу утворюється черга бажаючих умоститись у мене на колінах чи хоч полежати поряд на покривалі. Сьогодні, коли Кармелітка пішла з моїх колін, помітила що мої лосини мокрі… в молоці :scream: Пощупала вимячко -воно мягке, але навіть при легкому надавлюванні тече молоко… Дівчата, підкажіть як правильно зробити…доїти я її не хочу а думаю як бути з харчуванням. Вони у мене зранку їдять сіно, весь день на пасовищі, ввечері ячмінь вволю , 300мл молока і сіно. Можливо зняти їх з молока і лактація зменшиться.

Ох і настрочила, але без окуляр… мабуть з помилками…:hugs:

9 лайков

думаю це не проблема в мене так у Буї було, а тепер у її дочки тільки ще побільше вимя і з молоком.

2 лайка

Зоя, привет, очень хочется увидеть нубика твоего, как он? Вырос?

2 лайка

Єлісей уже підріс і зараз дуже активно поливається, такий "нагуталіняний"з усіх сторін що не підступитись. У нього нерозділене кохання до ламанчулі Луни.Він з самого початку був до неї небайдужий , з усіх кіз облюбував саме її. Мова йде не про загравання-парунання. Він приходить до козиного загону, поміж всіх кіз знаходить де Луна, кладе голову на огорожу і так може простояти до години посопуючи та незводячи з неї погляду…Ну як справжній закоханий… Смішнючі ж ці тварини…А я йому кажу що це не його наречена…:grin:

Нормальне фото зробити невдається. З козами на випас його не беру, він все з козлами тусується. Коли приходжу і пробую його сфоткати то тільки виходить пика. яку суде в обєктив як тільки мене помітить.:scream:

20 лайков

Ой, ну прям любоффф :cupid::cupid::cupid: наблюдать наверно одно удовольствие :laughing::hugs:

1 лайк

Сьогодні обміряла дівчат, їх вага в 4 місяці по таблиці
Сюжанна - 29кг, Ася і Жданка обидві по 27кг, і сама манюня з них Кармелітка - 21кг

Ще про барбенят мало незабула, сьогодн їм рівно 2 місяці, зважила Стрекоза 12кг, Бабочка-13,5кг. :smirk:

6 лайков

Так дуже цікаво спостерігати, а у нубів ще очі такі цікаві… розумні… ні замріяні :roll_eyes:

4 лайка



Марина Домущей

12 июня
Дуже сподобався малюнок… це про нас :blush::blush::blush:

23 лайка

Лайки закончились но было интересно !:wink:

1 лайк

Мені б туди, де татові за тридцять,
Де мама зовсім юна й молода.
Біжать роки, і їм не зупиниться,
Біжать, так швидко, мов ріки вода…

Мені б туди, де вата на ялинці
Вкриває гілочки, неначе сніг.
Туди, де “справжній” Дід Мороз гостинці
Приносить в Новий рік всім на поріг.

Мені б туди, де гратися в садочку
Я зможу безтурботно цілий день!
Туди, де мама вишила сорочку,
І я у ній співатиму пісень.

Мені б туди, де хата бабці з дідом,
Пробігтись босій зранку по траві.
Де всі збиралися у свято за обідом,
Туди, де всі щасливі і живі…

© Людмила Степанишена

28 лайков

Зоя, чому така ноствльгія? Аж сльозу вигнало

3 лайка

Чомусь згадалось дитинство і батьки обоє живі і здорові…за кілька днів буде 18 років як немає тата і мама хворіє…Батько мав коника і часто до нас приїздив возом. Зараз у наших селах мало коней лишилось… але коли чую кінський топіт то за звичкою щей досі думаю що то тато до мене їде.:disappointed_relieved:

14 лайков

Зоя, забежала на минутку попить кофе, а теперь сижу и плачу. Только вчера с детьми вспоминали моего дедушку, его нет уже 10 лет. Вот на Маковея будет день рождения.
Папы не стало уже 17 лет как (Боже, как летит время!). Какие мы глупые бываем в юности, не ценим тех, кто рядом с нами… Кажется, что они будут рядом всегда, ну или ещё долго-долго, всё успеется, скажется, сделается.
Спасибо тебе, затронула душу, заставила оторваться немного от ежедневных забот и вспомнить о главном :kissing_heart:

18 лайков

Неділя. Ранок.Кава.Сир… Довго вагалась і роздумувала, який вибрати…Зупинилась на Російському…
і ,звичайно, Бельпери…

33 лайка

Неділя,. Ранок. А я в Києві на роботі без своїх козочок і звичайно без СИРУ…
Зоя, хочу до Вас на каву з сиром :blush:

2 лайка

Мар’яна, ласкаво прошу… Посидим за чашечкою кави, перепочинем, а то я вже стомилась…Зранку розслабилась… вихідний день, а десь під обід помітила що не працює один із холодильників, а при ньому морозилка на 4 кошики і вся забита під завязку мясо, ягоди, гриби.на вулиці 32 в затінку… І прощавай відпочинок. Ягоди -варення булькає, гриби маринуються , мясо трамбую в інші морозилки…
Потрібно терміново шукати майстра…

1 лайк

Ооой! Это так сложно! У моей мамы сломался кондиционер. Она почти месяц ждала мастера! Мастеров не хватает.
А все от чего? Дети не хотят учится на обычные! нужные профессии! и дефицит специалистов. Муж все младшего уговаривает идти учится на сварщика или токаря-фрезировщика, или мастера холодильного оборудования. Потому что нет специалистов – ЗП большая, говорит: я военный, а зп меньше чем у токаря.

5 лайков

Таки так, дзвонила-дзвонила в пошуках, один пообІцяв завтра приіхати, надіюсь що так і буде. Морозилку з лихо пополам звільнила, а от без холодильника біда та щей в таку спеку. В сирний не хочу різні продукти класти, тай місця там уже мало :smirk: І як колись люди жили без холодильників і іншої побутової техніки

ТАк, батьки платять немалі гроші щоб дати дітям вищу освіту, а потім психологи, філологи, фінансисти та ін. торгують на базарі або ідуть за кордон ягоду збирати чи на будівництві працювати… А з робітничими професфями проблема.

5 лайков

Потому что токарь может и в Польшу уехать, если зарплата не устраивает. А военный никуда не денется…

4 лайка

Вот и муж так говорит. Отличный специалист на расхват с руками и ногами! А захотел и хоть в Польшу, хоть куда

3 лайка