Куплю хорошу козу, регіон Закарпаття

Потрібна хороша, дійна коза для себе, але всі хто продає знаходяться дуже далеко, і виходить, що вартість дороги перевищує вартість кози😀, а хотілосяб придбати поблизу. Може у когось знайдеться кізонька в, або біля Закарпатської обл.?

2 лайка

0684762827, наталя, волинська обл. Маю 4 кози, вже погуляні і козла. Якщо цікаво наберіть мене.

1 лайк

Не знаю, насколько от Вас далеко Хмельницкая область, но там есть, как говорят, хорошие козы у Валентина Евсеевича.

Может ещё @Alya Александра подскажет, вдруг у неё есть для Вас кто-то. Александра из Черновцов.

2 лайка

у меня никого на продажу нет, да и Закарпатье от меня далековато.

1 лайк

Теж шукаю де в це можна було купити кізочок - живу на Львівщині. Чи можна посилання на Евсеевича?

Я на Волині, шукаю де пристроїти своїх

Подивіться, подумайте, тут вам вже готове стадо

3 лайка

Андрей, присмотритесь к козочкам Натальи @Quimens1. Уже готовое стадо, хорошее. Если захотите переходить на породистых, сделаете это постепенно. Я вот передумала, например. Меня дворянки вполне устраивают :slight_smile:

3 лайка

Дякую за пораду. Можливо моя думка упереджена, але чомусь хочу почати зразу з породисних. Тут таке діло - вкладаєш сповна в батьків а далі понеслась, і потомство якісне і молока багато.

3 лайка

То придивляйтесь до зааненських, молока дають багато, попитом користуються як кози так i козенята

2 лайка

так і роблю, тільки зараз ніхто не продає, всі кажуть до весни чекати (
Знайшов на ОЛХ оголошення, не знаю правда наскільки вони дійсно зааненські https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kozy-zaanenskoy-porody-IDtkrwY.html
Якщо вийде купити дівчаток, то і в нашої форумчанки Koza (Марина) придбаю козлика

Спрашивайте, откуда родители, есть ли документы и пр. Обычно известные племрепродукторы дают документы.

Ну, и ещё важно, собственные ли фотографии на олх размещены :slight_smile:

4 лайка

Мда, казав що документів ніяких не має, але запевняв, що кози хороші деякі дають до 7л.

Так може є документи у батьків ціх козенят (якщо ви хочете маленьких)?
Є такі зааненскькі без документів, що втерти носа можуть тім, що з документами. Треба дивитись

8 лайков

39 сообщений перенесены в новую тему: Доверие между продавцом и покупателем, или как не купить выбраковку

На что Вы будете смотреть ?

1 лайк

На то, что предлагают и их родственников. :relaxed:

1 лайк

Пойдём дальше :slight_smile:

официально и абсолютно легально завезли немецкую белую улучшенную на территорию Украины в Черновицкую область.

достаточно давно, лет 5-6 назад.

1 лайк

Эта тема была автоматически закрыта через 30 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.