Козюлі у Юлі,Чернігівська область

Добрий вечір,ми живемо у Чернігівський області ,зараз тримаємо кіз ,і плануємо займатися ,покращувати та розводити гарних молочних кізоньок та цапиків.Все почалося з покупки однієї кози і як завжди мало продовження .Кізоньки це такі дуже добрі і ласкаві тваринки для господаря і дають таке корисне молочко .Дуже розумні і винахідливі.Бажаємо всім ,щоб кожна Ваша справа була успішною,а кізоніки давали багато молочка та козенят.

19 симпатий

На данний час вже маємо 7 кізоньок,2 цапика,з них 4 кізкі дояться

13 симпатий

Це ми привезли ще одну красуню
[Загрузка IMG_20220918_144641_HDR.Ламанч

3 симпатии

Добрий вечір. Раді бачити нових козоводів. Я з Черкащиних , сторінка “Кози над Тікичем”.

4 симпатии

Доброго дня.Раді що приєдналися до нашого спільного гурту, я ще кажу у нашу ласкаву рукавичку добавились.
Хотілось би побачить ваше господарство але ссилка не відкривається, чи так у всіх чи тільки в мене.

3 симпатии

Доброго дня. Вітаю вас з віртуальним будиночком.
Я також з Чернігівщини, з-під самого Чернігова, а ви з якого місця?

3 симпатии

Добрий день ,локація недалеко Носівка,дуже приємно ,дякую всім за вітання

2 симпатии

Дякую,дуже приємно

1 симпатия

Дякую,дуже приємно,рада приєднатися до вашої команди .

2 симпатии

11 симпатий

Красуня,яку привезли ,вона вже у нас ,і дуже нас полюбила ,а ми її.

3 симпатии

Гарнюня короткоуха ламанчуля.
Я теж держу коротковухих, мені вони як інопланетяни смішнючі а ще є 5 ярочок молоденьких 3 з ушками сусліка і дві ельфіка ушки але всіх лишить не можу забагато буде.
Поки молоді і є сили займайтесь це дуже добре коли є все своє і без хімії, тільки не всі це розуміють а фукають на жаль.

6 симпатий

Добрий ранок ,дякую , раніше держала ,тепер прийшов час знову захотіла ,і козел у нас такий Ламанч,і полунубієць казали ,коли купляли ,а схожий на альпійця став коли підріс тільки вуха в низ полувісячі😁,поживемо побачимо на їх дочок ,хочеться гарних кіз,купити гарну козу важко ,всі таких для себе тримають .

1 симпатия

Раді новій домівці на нашому форумі.
Якщо хочете гарних кіз, то ви зробили правильний вибір, коли приєдналися до нашої сім’ї.
У дуже багатьох із наших форумчан, якщо не у більшості, дуже гарні кози. А у Чернігівській області, у Інни @Varvara, і далеко їхати не потрібно, і кози перевірені часом.

8 симпатий

Дякую за привітання ,дуже рада ,тому і на форумі ,думаю у всіх тут гарні кізоньки.Дякую за пораду.Гарного дня.

5 симпатий

У мене козел з ушками сусліка і вже такий красень довгошерстий а от що мені подобається що він дуже акуратний спить на чистому місці , ходить у другий куток мочиться а ще він чистенький на ноги не пісяє коли хоче пахтіть біля кіз, він просто розтягується біля них .Це вперше я виростила такого красеня.

4 симпатии

У нас два красунчика,один ламанч,другий купляли від нубійського козла,але підріс на альпійця дуже схожий

2 симпатии