Козюлі у Юлі,Чернігівська область

Добрий вечір,ми живемо у Чернігівський області ,зараз тримаємо кіз ,і плануємо займатися ,покращувати та розводити гарних молочних кізоньок та цапиків.Все почалося з покупки однієї кози і як завжди мало продовження .Кізоньки це такі дуже добрі і ласкаві тваринки для господаря і дають таке корисне молочко .Дуже розумні і винахідливі.Бажаємо всім ,щоб кожна Ваша справа була успішною,а кізоніки давали багато молочка та козенят.

22 лайка

На данний час вже маємо 7 кізоньок,2 цапика,з них 4 кізкі дояться

15 лайков

Це ми привезли ще одну красуню
[Загрузка IMG_20220918_144641_HDR.Ламанч

4 лайка

Добрий вечір. Раді бачити нових козоводів. Я з Черкащиних , сторінка “Кози над Тікичем”.

5 лайков

Доброго дня.Раді що приєдналися до нашого спільного гурту, я ще кажу у нашу ласкаву рукавичку добавились.
Хотілось би побачить ваше господарство але ссилка не відкривається, чи так у всіх чи тільки в мене.

3 лайка

Доброго дня. Вітаю вас з віртуальним будиночком.
Я також з Чернігівщини, з-під самого Чернігова, а ви з якого місця?

3 лайка

Добрий день ,локація недалеко Носівка,дуже приємно ,дякую всім за вітання

2 лайка

Дякую,дуже приємно

1 лайк

Дякую,дуже приємно,рада приєднатися до вашої команди .

2 лайка

15 лайков

Красуня,яку привезли ,вона вже у нас ,і дуже нас полюбила ,а ми її.

3 лайка

Гарнюня короткоуха ламанчуля.
Я теж держу коротковухих, мені вони як інопланетяни смішнючі а ще є 5 ярочок молоденьких 3 з ушками сусліка і дві ельфіка ушки але всіх лишить не можу забагато буде.
Поки молоді і є сили займайтесь це дуже добре коли є все своє і без хімії, тільки не всі це розуміють а фукають на жаль.

7 лайков

Добрий ранок ,дякую , раніше держала ,тепер прийшов час знову захотіла ,і козел у нас такий Ламанч,і полунубієць казали ,коли купляли ,а схожий на альпійця став коли підріс тільки вуха в низ полувісячі😁,поживемо побачимо на їх дочок ,хочеться гарних кіз,купити гарну козу важко ,всі таких для себе тримають .

1 лайк

Раді новій домівці на нашому форумі.
Якщо хочете гарних кіз, то ви зробили правильний вибір, коли приєдналися до нашої сім’ї.
У дуже багатьох із наших форумчан, якщо не у більшості, дуже гарні кози. А у Чернігівській області, у Інни @Varvara, і далеко їхати не потрібно, і кози перевірені часом.

10 лайков

Дякую за привітання ,дуже рада ,тому і на форумі ,думаю у всіх тут гарні кізоньки.Дякую за пораду.Гарного дня.

6 лайков

У мене козел з ушками сусліка і вже такий красень довгошерстий а от що мені подобається що він дуже акуратний спить на чистому місці , ходить у другий куток мочиться а ще він чистенький на ноги не пісяє коли хоче пахтіть біля кіз, він просто розтягується біля них .Це вперше я виростила такого красеня.

5 лайков

У нас два красунчика,один ламанч,другий купляли від нубійського козла,але підріс на альпійця дуже схожий

3 лайка


Наші кізоньки та цапіки .Будемо чекати на малечу.

8 лайков

Нажаль ,вчора пропала кізонька наша одна ,собака порвала,вже поховали,козла порвала у двох місцях бореться зараз за життя.Біль та смуток…Кізонькі було 8 місяців … Козліку рану обробили,сьогодні антибіотик будемо колоти ,надіємось ,що поправиться.Хозяїн собаки обіцяв відшкодувати збитки ,але це нашу козу нам не верне…Паслись на городі за хатою.Коли вибігли ,не встигли вже козу врятувати.

Бездомні собаки- то біда, а неадекватні домашні - ще більше… Надієшся, що собака розумна, а вона творить що хоче. Може її так хотілося погратися. Біда…

3 лайка