"KozoMордочки"

Вітаю зі створенням сторіночки! :heart: :heart: :heart:
Тепер ще до одних родичів буду заходити :wink:
А в Бубочки блакитні очі? :heart_eyes:

4 лайка

Дякую :smiling_face_with_three_hearts: Ми завжди вам раді, бо якби не ви, то не було б і цієї сторінки :relieved:
Так блакитні такі гарненькі)

5 лайков

С новосельем Светлана! Козочки красивые, пусть вам будет здесь приятно и уютно!

2 лайка

Дякую :smiling_face_with_three_hearts: Я вже за форумом спостерігаю майже 2 роки. Дуже у вас подобається. Можна приємно поспілкуватися і знайти відповіді на дуже багато запитань :relieved:

4 лайка

Ще у цьому році я дуже захопилася цитрусами і придбала собі лимон, мандарини 2))) Вам не передати який аромат у будинку коли вони цвітуть :smiling_face_with_three_hearts:

29 лайков

Ще дуже люблю котів, тому маю три котоморди🤣
Шотландську весловуху звати Агнешка❤️
Трьохмасну кицьку Анфісу❤️
А Новий рік придбали кавалера Шотландського прямовухого Жору🤣(чоловік так назвав)

25 лайков

Анфіса - красава, ще і очко підведене.

5 лайков

Круті які котомордочки :+1::hugs::star_struck: Три то ще нічого) В нас 4 + 3 ще сліпі :face_with_hand_over_mouth:

2 лайка

Це вона у нас зараз трохи схудла після стерилізації :smiling_face_with_three_hearts:

1 лайк

А чому сліпенькі? Народилися такі? Чи повидирали?

1 лайк

поки ще маленькі, їм три дні, ростуть)

1 лайк

Цитрусы - это моя мечта. Только ставить некуда. Все подоконники заняты. Хотим достроить зимний сад к дому.
А у вас коты на улицу ходят, или только дома?

1 лайк

Сліпі тобто маленькі? Боже, а я подумала, що дорослі да сліпі.
А якщо малявочки, то зрозуміло, що сліпенькі :smiling_face_with_three_hearts: виростуть буде вам весело :upside_down_face:

2 лайка

У мене теж немає куди ставити…ще й сезон розсади… Мені чоловік зробив лавочки на довжину всього підвіконня…тобто у мене двоповерхові підвіконники … Покажу завтра при
світлі)
Жорка і Агнешка суто хатні…не знають, що таке вулиця. Але шкодні холери… постійно вазони поперевертають, то розсаду погризуть)
А Анфіса у нас і гуляє на вулиці і до туалету теж на вулиці.

2 лайка

Я недавно заходжу в хату, а мій кіт сидить в розсаді перця як король на іменинах, і дивиться в вікно. Добре, що не вигріб, а то я б не знаю, що зробила з цим шкодником.
Перець же так довго сходить, та і росте повільно.

3 лайка

А ви уявіть, що моє котяче падлюченя робить з перцем… я один перець посіяла на початку лютого і ось на початку березня у мене вже посходив перець, а моєму Жорі він вибачте заважав лежати на сонечку грітися… І він повідгризував верхушки і повипльовував збоку…а сам влігся зверху як на цій картинці

10 лайков

І виріс один пухнасто-смугастий перчик :joy:.
Гарний, як намальований.

2 лайка

Це така картинка із фейсбуку із надписом: А у вас уже посходила розсада?:rofl:

4 лайка

Добре, що наша киця живе на вулиці , спить з собакою, тільки як великий мороз, то йде в кормокухню. Я вже сьогодні після посіву-посадки -пересадки казала - подам об"яву: орендую сонячне підвіконня. До теплої весни. Розрахунок восени, овочами.

А щоб перець швидко сходив, за 7 днів, перед посівом замочіть насіння на 10 хвилин в перекисі водню.

5 лайков

Мені нашу кицю шкода взимку, сама кличу в хату🤣
А з розсадою ми не поспішаємо… Того року рано посіяли…раніше висадили і змерзло в парниках🥺

2 лайка