Козий двор "Коза-юа"

Паз - драв - ля - ем! :rose:
Вас и Милку!
:gift_heart:

2 лайка

Дякую! :heart:

Спасибо! :heart:

Родила наша Милка, на 3 дня раньше срока :slight_smile: И таки двойню - мальчика (4,3кг) и девочку (3,5кг) :heart_eyes:
93,75% заанены, в том числе 75% французы. Крокус-Фалькош.

24 лайка

Вітаю! У вас справжній Бебі-Бум! Всім здоров"я!

4 лайка

Поздравляю с новорожденными! На сыр да на маслице.

3 лайка

Дякую! :heart: Це ще не бум, це саме третя частина від того, що очікується до 12 січня :slight_smile:

Спасибо! :heart:

5 лайков

Ось фото наших веселих тараканчиків. Постійно розбігаються :laughing:


А це мама Самба вчора. Сьомий окот!





51 лайк

Мои мальчики отреагировали стихом
хм-хм
" Самба - бомба!"
о!

7 лайков

И это она ещё не бритая. А если побрить? :laughing: Не, не буду, у нас сейчас +12 в сарайке, а летом в лесу кровососы всякие. Защита хоть минимальная нужна :slight_smile:

2 лайка

Оля, вітаю з козодітками! На сир та на масло! :smiling_face_with_three_hearts:

1 лайк

Поздравляю с малышами , красавчики и красавцы. На сыр да маслице:heart::heart::heart:

4 лайка

Олічка , малюки - красатуни розписні ! Мої вітання ! На сир та на маселко ! :hugs: :two_hearts: :+1:

2 лайка

Поздравляю с пополнением! На сыр и на масло! Пусть девочки растут знатными коровками :blush:

2 лайка

Оля,класна твоя Самба! Мої вітання!

1 лайк

@Sun_lady , @FeldSHEr , @ladusja , @Kozuni , @Tatiana20 дуже дякую усім! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

3 лайка

Хочу сказати, я дуже задоволена першим результатом штучного осіменіння :heart_eyes:
Ось мама Мілки - Герда (дочка Дінара, онучка Лорда). У день першого окоту:

Мама Мілки, Герда, після другого окоту:

Вимя велике, видоюється гарно, але ж кріплення дуже слабке, залоза опущена, тіліпається при ходьбі, б’ється об ноги, травмується в лісі, та і задні ноги вузьковато поставлені.
А ось Мілка від Герди і французького зааненця Крокуса. Теж у день першого окоту.
Якщо дивитись ось так, то вимені майже немає (а воно повне), але видно гарне переднє кріплення, без “карману”:



На цьому фото видно, як гарно і високо вимя кріпиться позаду (короткий ескатчеон - відстань від статевих органів до початку вимені).


А на цьому ракурсі просто подих захоплює! :heart_eyes: Тут все - і арка, і серединна звязка, і форма та розміщення дійок, і висота…

А характер кози, а консистенція вимені, а смак молока… Мені наразі байдуже, скільки вона даватиме молока в літрах чи кілограмах, бо я впевнена, що вона мене не обділить молоком, якщо я її не обділю кормами та увагою. Потенціал тут є. Хочу ще ТАКИХ :smiling_face_with_three_hearts:

50 лайков

А какой объем тела , какая она глубокая вся и ровная, загляденье ! Поздравляю !

8 лайков

@Dobrusha1 , спасибо! :heart:
П.С. Но сегодня она была таки немного кривовата - схватки :laughing:

3 лайка

Кстати, у Милки есть родной брат-однопомётник. Комолый правда. Ему искали новый дом (смена кровей). Если кому нужно - могу узнать, пристроили ли его. 87,5% заанен.

1 лайк
  • Мадам, а де поділось ваше вимя?
  • Видоїли…
    :rofl: :slight_smile:
    Мілка після доїння, 10 годин після окоту.

38 лайков

Здоровьица да маслица! Радости да молочности :tada::tada::tada::tada::tada:

3 лайка