Козенятко дуже маленьке народилось

Доброго дня усім. Прошу допомоги Вчора в коліжанки окотилась козочка, привела двох козенят , одне все добре з ним, друге дуже маленьке , пробує встати на ноги і падає , стоїть лиш пару секунд, чи можна його врятувати , можливо проколоти якісь уколи, якийсь спіцяльний догляд, ветеринар сказав, щоб почекати сутки і тоді щось буде робити.я вже раніше писала , в нас більше корови тримають як з козочками поводитись дуже не знають, а хочеться допомогти , коліджанка звонить у відчаї. Прошу допомоги, і чи є шанс виходити маленьке.

1 симпатия

Годувати часто, тримати в теплому місці. Якщо воно життєздатне - через пару днів буде бігати.

2 симпатии

Пані Оля а нічого не потрібно колоти?

Вибачте, а для чого? Природній відбір ніхто не відміняв.

3 симпатии

Козлёнка сейчас самое главное получить достаточное количество молозива.

1 симпатия

Дякую всім за поради, що з того вийде відпишусь. Козеня забрали до теплої домівки, часто носять козі щоб сьомало молоко бо з бутилочки не хоче.

Кстати, это сколько по весу?

Не можу сказати, в порівняні з тим другим то маленьке, хіба що попрошу зважити.

2 симпатии

Светлана а маму козу оно сосет самостоятельно?Или сцежуют с дойки в ротик?

Попросите, обязательно пусть взвесят

1 симпатия

Ссе самостійно, коли його носять до мами.

1 симпатия

Каже може має кілограм. Приїхав ветеринар вколов вітаміни і щось від рахіту, що саме не знаю.

Если сосет самостоятельно и оправляется то есть надежда что будет жить.

Надіємся) всім дякую

1 симпатия

У них весов нет?

Не мають, і я немала нагоди привезти їм, наразі після уколів , пів дня пролежало а на вечір встало і навіть трошка прийшлось. Годують з бутилки гріють в теплій хаті.

1 симпатия

У нас родилась козочка очень маленькая (с ладошку) в тройне с двумя крупными козликами. Не могла подняться. Естественно не могла сосать мамку. В козлятнике уже лежала - готовилась умирать. Забрали в дом. Положили в тепло возле печки. Ватным тампоном смоченным в молоке отпаивали. На следующий день очухалась. Через день уже нормально стояла. Через два - уже бегала. Мамка её обратно не приняла - бадает, зато эта козочка научилась сама пить молоко с кастрюли, а еще через пару дней начали вводить в рацион сухое молоко. Вернулась жить обратно в козлятник. Пока проблем не замечено.

4 симпатии

Дуже радію що у вашої козюлькі все добре, надіюсь що і в коліжанки теж все обійдеться.вони теж біля пічки поклали щоб вигрівалось.

3 симпатии

Молоко должно быть 40-42 градуса,уточните им это.

1 симпатия

Доброго вечора,обіцяла відписати як справи будуть з козенятком. Значіть на сьогоднішній день козенятко бігає по хаті, радісно зустрічає маму коліжанку коли вона приходить його годувати , каже хвостіком виляє вже коло дверей,тож можу відписати одній пані , яка написала а для чого рятувати? А для того щоб побачити отакий результат коли догляд любов і доброта робить чудеса) може не у всіх випадках але якщо не пробувати той не будеш знати . Всім величезне дякую хто не пройшов мимо і своїми порадами допоміг. Дуже рада що є учасником такої групи.

11 симпатий