Коза присідає коли гладиш по спині 🐐

Доброго вечора,шукала таку тему але не знайшла,підкажіть будь ласка можливо хтось стикався з таким, ввечері гладила свою козичку,коли дійшла до середини хребта вона почала прогинатися і присідати ніби хоче попісяти,скажіть будь ласка чи потрібно вже хвилюватися ,останнім часом вона стала дуже криклива але я це списувала на те що ніби була в охоті після водяної кітності (27.01),я вже водила 24.02 до цапа,можливо я щось не те зробила,коза дійна в запуск так і не пішла при водянці,пасеться.:pray::pray::pray:

Добрий вечір ,у нас кози за два місяці до окоту самі запускаються ,але буває по різному ,якщо удой скаче може вона знову гуляє ,було в позатому році типу покрилася ,запустилася ,але нажаль було пусто ,живіт був великий ,в тому році спарували двічі з перервою 21 день приблизно ,пощастило (бо коза тихушниця)попали ,в цьому році окот був .Але коза вже не молода ,вийшло у нас за два роки проживання в цьому році окот .Козел був той самий у нас .Можливо у Вашому випадку спробуйте іншого козла ,якщо загуляє ,але треба спостерігати.Звісно бажано свого козла ,у нас свої козли ,але дуже важко було свою козу покрити ,при тому що козел свій ,нікого крім своїх кіз не парував.

3 лайка

Дякую вам що відгукнулися :pray: скажіть ще будь ласка ви ніколи не помічали що коли гладите по середині спини козичка прогинається я просто таке перший раз побачила і тепер не знаю чи це якийсь признак чи її щось болить що вона так прогинається?

Було таке ,думаю пов’язано ,що може хотіти козла ,але враховуйте ,якщо була водна вагітність може гуляє гормональний фон ,вона у Вас хоч раз народжувала .

1 лайк

Наша покупна ,у нас це вперше вона народила ,думала ,що вже не покриється ,але дуже вірила ,вірте ,все вийде ,а за іншого козліка подумайте ,це теж може впливати .

1 лайк

Це наша кізонька,моя любов:heart:покривали в 1 рік перший раз родила трійню(2 дівчинки і хлопчик)а це був другий раз,це я винна хуче всього,у них в стаді ходив цапик йому було 3 десь 3,5 місяці,але ми дуже рано його мамку продали тоді йому було два тижні і ця козичка його прихистила і виховувала 4.Коли у жовтні у всіх була охота в неї вже не було і я подумала що це саме той цапик постарався,а 27.01 сталася ця водянка,на 3,7,і наче 14 день після цього були охоти але з виділеннями,а зараз вже норм помірні прозорі ну я й подумала що вже можна :hugs:

1 лайк

У коз в основному 21 день цикл ,багато хто вважає ,що на другий день охоти крить ,я пускаю козла вранці потім знову вранці.Але були випадки ,коли держали козу ,щоб козел покрив .Думаю Вам треба зачекати та спостерігати за козою,якщо загуляє спаруєте .Все буде добре🌹

1 лайк

Дякую вам за підтримку😘

1 лайк

Ви не роглядаєте варіант ,можливо вона пізніше покрилася ,тому і не йде в запуск

У меня бывало козы вот так приседали, когда гладишь по спине, после окота какое-то время. Недели две, наверное.

1 лайк

Ми просто на початку жовтня продали цапів,а цей був закритий весь час,її дівчаток покривали АН щоб був чужий ,бо альпійця не знайшли а цей що залишився їхній батько,це від нього вона родила трійню

1 лайк

Дякую вам велике,буду спостерігати :hugs:

1 лайк

Я би доїла,щоб не запустилася ,якщо впевнені,що вона не кітна ,на самий крайній випадок загуляє у серпні.

1 лайк

Так вона в запуск так і не пішла і зараз доїться мало канєшно 1л рано і так само ввечері,норм окіт в неї був 22.02.23

1 лайк

На траві добавить ,як загуляє покриєте ,все буде добре🌹

1 лайк

Ми своїй не кололи ніякі гормони , мені сказали ,що це не добре ,потім без них може не критися ,тільки чекати,щоб не збити гормони.

1 лайк

Так це ж вона з 22-23 числа почала кричати петля розова але цапа не підпускала24-25 я теж пускала цапа вона вже стояла як вкопана,і ще досі кричить але щоб прогинала спину я такого ще не бачила,тому й вирішила запитати розумних людей :hugs:

1 лайк

Якщо Ваш цап перевірений ,чекайте ,якщо покрилася ,все буде добре ,головне віра та надія :rose:

1 лайк

Після норм окоту вона як первокотка давала 4,5 л і вім’ячко норм.

2 лайка

Дякую вам велике за поради і підтримку,нехай наші кізоньки будуть здорові,котяться і дають нам багато молочка😘

2 лайка