Коза не встає, а якщо встане сильно хромає

Коза має родити 14 квітня,стала сильно хромати на праву ногу, останні дні лиш лежить ,встати встане але через хвилинку дві знову лігать, із лікарств за 5 днів дістала, глюконат кальцій 10% кожен день по 10мл. ветозал по через день по 3мл, тривітол (АДЄ.) під кожу 0.8мл. вітамін В1 -В6по очереді, ногу змащував коліні сустав і ниже мазю вольтарен, результату нема допоможіть ато зляже і не захоче вставати.апетит є ,кормлю сіно вода, овес и отруби, трохи меленоі вареноі картоплі і морковки на обід, допоможіть особливо прошу Ольгу яка допомогла мені з собакою


є відео де видно вставив силку

Стараюсь в ці дні ще її зігнати і роблю 10хв масаж цілого тіла, на протяці цілого життя до сьогодні ніяких проблем нізчим небуло, по росту переганяла своіх козенят, апетит був відмінний, (і зраз є но трохи меньший)

Щось посилання з відео в мене не відкривається. Передня нога?

та в кінці буде видно

“Немає доступу”.

попробую коротше засняти та зараз вишлю

Ану зараз відкрив доступ всім

Це свіже відео до того що було

сталося 5 днів назад за одну ніч , коза сама у волєрі , бачив ставала на загорожу із арматури на кормушку щоб істи зверху кормушки, це раньше, можливо звязано якась тавма із цим , до дам фото кормушки

Мені здається проблема десь ближче до копита. Тупим предметом зішребіть бруд з копитних щілин, ретельно роздивіться підошву, чи немає заноз. Подивіться копитний ріг по периметру, чи немає тріщин.

Це, здається, тижнева доза. Не переборщіть.

Олечка зараз буду дивится потім напишу



коли мив ганчіркою бруд не дуже ош сильно дергалася ош ів прям було больно,так як все коли навіть мамі обрізав нігті так сама реакція, Оля ви скажить як ще провірити сустави на вирішення проблеми я все зроблю

це все вона лежала коли промивав, чи правильні фото зробив

піду пощупою згинаючі сустави як буде реагувати дораз напишу

Права половинка з лівого краю якась печера - воно їй не болить? Может туди пісок набився?