Коза не встає, а якщо встане сильно хромає

Кажись ів больно у верху колінні якщо правильно говорю

Тоді спробуйте колоти мелоксівет і мазати диклофенаком. Дексаметазон до окоту не коліть.

Заганяю оби ноги аби сравнити, иду трогати де написалисьте

маю оральний підійде

копитце давив пальцями не реагує ,а ось тут де виділив дергається не сильно але є

Давайте оральний.

даю 4день мелоксикам. поки шо безмін, але вроді би ногу ставить не держить у повітрі, замітив злиплі горохи ,мабуть нарушено пищеварениє апетит є но слабший, скільки мелоксикам ще давати ,або шо ще

Давайте ще один день мелоксикам, диклофенак обовязково продовжуйте втирати. А все Інше вже будем думати після окоту.
Горошки може від мелоксикаму не такі. Все таки на тонус кишковика може впливати.

1 лайк

Це вчорашне відео,сьогодні щось мені показалося що є покращення мабуть, засніму то вишлю, Оля я ще даю калцію глюконат 10% по 10куб по через день вітаміни В1та В6по через день , ветозал уже дістала по 3 куб по через день, нацьому припиняти чи ще давати, вимя налила аш кажеся як лаковане через два дня малаби родити якщо не перенесе, вона первокотка, Так вроді би сила є встати але не хоче їсть лежачи, жвачка присутствує, на день ппо двічі піднімаю проходимось роблю масаж івона собі лігать

Маю дома гамавіт, ветом ~ пробіотик це для інформаціі

Да диклфенаком мажу всі сгинаючі сустави на правів нозі, но спередтим мию теплою з милом, щоб краще в питалося

1 лайк

Якими ще ліками запастися, при родах ,бо припаде на вихідні щоб мав в запасі дома Оля напишіть

Тільки шо родила двоє , послід ще не відійшов десь на половину, храмота десь наполовину зникла, Оля відкугніться які треба міри прийняти

Послід відійшов ,хромота легша, але більше лежить ніж ходить, поіла дві жменьки вівса, потім відпишіть чи ще шось треба,

Поки продовжуйте намащувати диклофенак. І просто спостерігайте кілька днів. Зараз головне щоб був стабільний апетит і жуйка.

2 лайка

Моя Снежка виздоровіла, Велике спасибі Ользі, Дуже переживав аби не залягла, апетит є жуйка теж і хромота почти зникла, Буду відвертий був і наш місний врач то даже не оглянув копитце як Оля просила, а сказав шо докі окота не буде безполезно шось давати, це нинішні молоді врачі ветеринари, та я на іх місті всю ножку прощупав, адже вони краще анатомію ізучали ніж я,ось такі пироги…

3 лайка