☎ Консультації з юридичних питань безкоштовно

Это что, даже если право имеешь? Сверху надо дать?

1 лайк

Пробуйте! Мы делали 8 или 9 лет назад. Может что-то изменилось за это время.

1 лайк

Вам надо обратиться в миграционную службу и они по вашей ситуации конкретно расскажут что к чему, случаев очень много разных, в каждом свои особенности, но главное, всё реально оформить. Моя семья в свое время через всё это проходила, и даже среди всех членов нашей семьи были свои особенности. Мы этот путь прошли от вида на жительство и до получения гражданства.

2 лайка

Знаю , що вид на проживання могуть дати тільки тому , у кого в Україні є нерухомість ( квартира , дом ) . Тобто спочатку треба купити житло , оформити документи як на власника , і тоді маєте право просити вид на проживання та тимчасовий паспорт України .

1 лайк

3,5 года назад делали зятю. Он гражданин Грузии.
Платили только официально.
Бегали везде сами.

1 лайк

10 лайков

Знаю что в некоторых странах есть такое, но там от суммы зависит. То есть дом за 10 тысяч не прокатит, к примеру, от полумиллиона в валюте начинается. За Украину такое не слышала.
Девочки, благодарю всех за ответы!
Михаил с профессиональным праздником вас!

1 лайк

Добрий день, а майбутнім юристам які тільки навчаються зможете пояснити деякі задачі

Цікаво. Давайте подивимось що там за задачі. Але суть задач для людей які навчаються мабуть в тому щоб вони самі навчились знаходити правильні відповіді, хіба ні?
Взагалі я дуже скептично відношусь до сучасної системи навчання. Всі молоді хто приходив до мене працювати фактично починали вчитись з нуля, мали лише абстрактні теоретичні знання, які не могли привязати до реальності. То ж для чого таке навчання?

7 лайков

Навчання онлайн , книжок тих не дуже тільки замовили , але не все на продажу . Оце у нас в КНУ Шевченко така форма навчання , да там сміх один раз послухала лекцію , як вчитель вчить користуватись Ютубом , і викласти для сміху не можна бо це ж ганьба інституту . Не знаю які там юристи будуть з таким підходом до навчання

3 лайка

Добрий вечір , можете проконсультувати , ось задача .
Зарубіжним вченим Ю.І. Федоровим висунута пропозиція за допомогою міжнародного права регулювати внутрішньодержавні відносини, особливо відносини між федерацією та суб’єктами федерації.
Яке ваше ставлення до такої пропозиції? Чи можливе застосування норм міжнародного права до внутрішньодержавних відносин? Як Ви гадаєте, чому юристи в суді воліють використовувати норми внутрішнього, а не міжнародного права?

  1. це питання скоріш політичне а не юридичне, а на цьому форумі я політику не обговорюю
  2. Україна є унітарною державою а не федерацією, тому в нашій країні відносини між членами федерації відсутні
  3. в держави України є зобовязання виконувати будь які імплемкнтовані нормативні акти. якщо такий є і не виконується державою у вас є всі підстави звернутись до єспл з цього приводу та виграти справу, правда за дуже довгою, складною та заплутаною процедурою
2 лайка

ага. зрозумів. то вам задачу таку поставили. з каверзними питаннями. то ж засосуйте в своїй відповіді: Україна не федерація, Закон України «Про дію міжнародних договорів на території України», Закон України «Про міжнародні договори України»

2 лайка

І почитайте оцей проект закону там наведені детальні посилання на нормативні акти, які будуть вам необхідні при підготовці відповіді

Дякую , за допомогу . Відповідь дописала дочка до її основної , це більш по міжнародним відносинам їх дістають .

В мене як людини , яка тримає кіз також є запитання . Як можна скласти договір купівлі - продажу з захистом прав обох сторін . Бо як відомо шахраїв багато особливо , коли продаж нубійських кіз і підробки документів також є , чомусь замовчуються ці питання , а от мені цікаво , як початківцю як себе можна захистити і не зіпсувати репутацію, як власника .

4 лайка

Я як юрист зі стажем вам скажу, що в будь якій ситуації договір не є панацеєю, ви не зможете захиститись опираючись лише на договір. Потрібні фінансові та трудові можливості щоб реалізувати свій захист. Тобто час та гроші щоб пройти досудове, судове та виконавче провадження. Але договір є базою без якої всі інші стадії не зможуть навіть бути початими.
Договори також можуть бути різними і на сторіночку і на пару томів. Тож при складенні договору задайте собі питання які саме моменти ви хотіли б в ньому бачити, накидайте список а я допоможу скласти по тому списку договір

7 лайков

Дуже вдячний за таку пропозицію. Саме сьогодні я отримав відповідь на свою заяву у місцеве відділення поліції. Заява: "Прошу розглянути питання про встановлення особи та притягнення до відповідальності за ст.56 (Знищення межових знаків) КУпАПП. Відповідь: "… обставин, які б вказували на правопорушення за ст.185 ККУ не виявлено … вважаю за можливе закінчити перевірку за даним зверненням ". При цьому особу що прибрала межовий знак, встановлено і взято з неї пояснення. Які мої можливі дії для притягнення до відповідальності винуватця саме за заявленою статтею?

1 лайк

Зверніть будь ласка увагу на перше моє повідомлення. Я не займаюсь кримінальними чправами з принципу. Можливо не чітко висловився, але й адмінка якою займається поліція то не моє.
Я працював в міліції і розумію з яких причин вам написали “отказний”, в них завал по плану і адмінку ніхто не робитиме. На жаль. Можете скаржитись на бездіяльність, але памятайте що строк притягенення до адмін відповідальності два місяці з моменту виявлення правопорушення.

2 лайка

Дякую за відповідь. Одразу видно людину “із системи”. Це на все життя. На жаль.

1 лайк