Клуб шанувальників нубійських кіз

Надо своему сельскому доктору взятку дать в виде сыра … :rofl: Пусть раздает такие рекомендации по селу. У наз коз нет , ну или почти нет , ото я наживусь …

9 лайков

Дивно, ще б верблюже порадив пити, чи з альпаки наприклад, лікар має розуміти що козяче молоко взагалі корисне, тільки жирність різна, а до чого тут взагалі нубійська коза, ні не подумайте, я фанат нубійських кіз, але як на мене порада лікаря необдумана чи що?

2 лайка

Молоко білого двогорбого верблюда зі срібними підковами - особливо корисне😜

4 лайка

Зараз усі швидко на верблюдів перейдемо

1 лайк

От у @Natka3250 на сторінці стягнула фотку. А ще прочитала, що у неї окоз почався з четверні, що від її козла і шестерні бувають. Оце так да!!!
А ви багатоплідність нубійок вважаєте позитивом чи вадою? Хто стикався з найбільшим приплодом?
І ще скажіть мені початківцю - якщо трійня і більше, то це обов’язково ручне вигодовування?

image в

10 лайков

я все-таки предпочитаю когда козлят 1-2, тогда молока хватает и козлятам и хозяйке. Тройню коза и сама может выкормить, если нормальные удои, а вот 4 - врядли

7 лайков

Мені дівчата розповідали, що ніби-то кожне козеня смокче лише зі своєї сіськи.
Шшвидше за все це не правда, бо інакше троє б не поділили 2 сіськи?

1 лайк

У мене був досвід того року коли коза первістка четверо народила, я просто приходила з бутилочкою і підгодовували, але підгодовувала не менших а більших а менші під козу ставила, усі четверо успішно виросли, козочка сама менша яка вродилася 2 кг у місяць мала 8.200 кг, але для мене краще щоб їх було двоє, тоді вони народжуються більші і кращі, але проти природи не попреш

6 лайков

Світлано, це нібійці були - четверня?
Фоток не залишилось? Почала гуглити, справді немало нубійців що окозились більше ніж трьома козенятами.
Тож, я помилялась що це рідкість…

1 лайк

Це була 60% альпо-нубійка, у неї була четверня, фото десь на моїй сторінці є

2 лайка

21654528_m

14 лайков

Ось тут вони всі під стіною лежать четверо

3 лайка

Моя Красуня ( нуб 25%,заан75%) каждый год приводит четвеню. Все козлята под мамой, молока хватает и мне. Вес детей отличный.

7 лайков

Супер!!! І що четверо без жодних сосок? Просто диво!

1 лайк

Зная, какие удойные у Снежаны козы - коровки, совсем не удивительно)

4 лайка

Без сосок. Месяц под козой, а после отделяем от мамки и выпаеваем из миски. Делаем так, чтобы козлята в 12 кг, да ещё и в четвертом, не травмировали вымя. Их четверо,а места для сосания только два. Вот и устраивают " бои без правил".
У Красуни ,в прошлом году , молозива в первую дойку было 6 литров, а молока стабильно хватает всем. Одно плохо дочек мало, всё больше козликов любит. Но дочери все достойные, их только три, но средняя повторила маму по- первому окоту, а старшая на полтора литра дала больше чем мама. Вот теперь жду второго окота, посмотрю что будет.

10 лайков

Багато чула і читала, що що вища продуктивність кози, то більше хлопчиків. Усі говорять - ні, це не так, а як починаєш читати форум, то бачиш - суціль козли народжуються. Чому? Може тому, що іорумчанки тримають переважно гарних продуктивних молочних кіз?
У бабусі була гарна молочна корова. Вона мріяла про теличку від неї. Роки йшли, а вона все бичків приносила…

6 лайков

Сніжана, знаю ,що ми з Вами “родичі” по батькові Трою, зовсім не здивуюсь, що такі мами без проблем можуть вигодувати своїх дітей . Минулого окоту в моєї Беліз (2окіт) було 3 -є. Годувала із соски 1міс. 10днів,потім продала. А випивали вони все молоко(бо глистогонка) і при 4-х разовому годуванні вони випивали по 2л молока (0,5*4). А ще мені розумні люди говорили,раз тварина привела 4-еро, значить в неї є потенціал їх вигодувать. В подальшому ,звичайно, велика роль відводиться господареві,щоб цей потенціал зберіг і закріпив.

3 лайка

Трой очень хороший козёл. Во-первых он генетически очень сильный ( при маме 100%заанинке и его 50%заанонубе) козлята получились с характерным для нубов раскрасом. Во-вторых многоплодность это его линия , + хорошие удои его матери дали волшебный " микс" которым я очень довольна.

5 лайков

Да , потомство козел дає чудове. Моя зараз кітна, 3-ій місяць . І така вже величенька, теж думаю ,мабуть, буде більше, ніж торік.

1 лайк