Kaтрани vid Kутюр :)

Это правда, модно, эксклюзивно и со вкусом!

1 лайк

Думаю, пляжные сумки сейчас были бы кстати, но, надо ткань выискивать интересную, чтоб модно и ярко.

3 лайка

Сумочка для донечки

8 лайков

ВАУ! А на эту страничку я и не заглянула! Какая красота! Оль, а когда Вы все успеваете? Мне все Оооочень понравилось!

1 лайк

Не встигаю :slight_smile:
Тут багато робіт до вагітності першої, тоді я вчилась і часу було багато і амбіцій. Тепер якось намагаюсь амбіції повернути, а час по троху і з’явиться.
Ще не можу намацати себе в шитті. Ніби знайшла цікавий напрямок, а потім виявляється що пропозиція набагато більша за спрос. І ціна зовсім смішна зараз у Китаї, з якою немає смислу конкурувати. Я ще в пошуку, намацую себе і свої можливості.

2 лайка

Ну, Китай, а ручки, которыми все это шьется с любовью, я малышне в свое время покупала у наших мастеров, хоть и дорого(игрушки разные - зайцы, мишки…), но они же все с Душой! Дочке уже 17, а в комнате у нее так и стоят, и воспоминания из детства приятные:grinning:, такое ощущение только от ручной работы! я уверена, Вы себя найдете в шитье, не бросайте! Творческого Вам Настроения:smiling_face_with_three_hearts:

4 лайка

Дякую дуже Віка, надіюсь ми знову перейдемо на ти :wink:
Зараз шию собі рюкзак, якщо все вийде покажу тут.
Ще стоїть вишивальна машина, діло за малим, вивчити программу, і навчитись вишивати :slight_smile: але все по троху і піде, якщо буде цікаво.

1 лайк

Сорри, а я и забыла, точно, на ты:rofl: уже поставила наблюдать, очень интересно! Сейчас хоть уже можно чуть на форуме посидеть, сезон “отдыха” начинается:rofl:

1 лайк

Останні роботи



12 лайков

Класно!!! Оля ,якщо не секрет, з якої тканини на останньому фото рюкзачок?

1 лайк

З останнього фото я би собі замовила, якщо можна :wink:
Класний :+1:

3 лайка

Не секрет, схожа на брезент, купляли рулон вже рік назад, десь викинула папір з характеристиками. Точно пам’ятаю що склад натуральний. В текстиль контакті.

Не питання, давайте в особисті або вайбер 0992526151 мені самій він дуже подобається і чоловік такий заказав :slight_smile:

3 лайка

КЛАСС! Оль, нужно свою выставку организовывать:grin: Я серьезно! А если по теме (козоводства) форума, то я думаю некоторым (в том числе и мне)) было бы интересно оформление дорогих сыров - всякие мешочки интересные, подарочные наборы, может подумаешь? Ну например набор сыров, там вино… и тд, это же нужно упаковать красиво, мне например коробки не нравятся, а вот какой-то рюкзачок с кармашками - такого нигде нет, и человек бы потом использовал. Или по Новогодней тематике - как детские подарки упаковывают, только там конфеты, а у нас будут сыры.

3 лайка

Дякую на виставку поки що немає з чим іти. Треба трохи нашити різних. А тоді можна щось і показати буде )

Я не проти, ми хочемо собі сумок нашити по типу леруа великих, щоб покупки носити там, і поменше целофана.

4 лайка

Готуємось до свят :slight_smile:

15 лайков

Перша Тільда Заєць для донечки :slight_smile:

20 лайков

Сшила для синулі костюмчик :slight_smile:

33 лайка

Моднявый какой парнишка, :+1:t2:
Оля вы молодчина,NEXT отдыхает.

2 лайка

Так саме він мене надихнув) ще треба попрацювати, приємно було шити і результат сподобався, так буває не часто.

4 лайка

Коврик у ванну :slight_smile:

12 лайков