Как вылечить козу?

Глюконат натрия по какой причине колоть?

Не натрия, а кальция глюконат. Чтобы исключить послеродовой парез.
Хотя, с другой стороны, если бы был парез, за пару недель она бы уже погибла без лечения. Разве что только лёгкая форма.

1 лайк

Хочу подсказать вам, пшеницу прорастите и давайте это намного лучше и коза будет получать недостающие витамины и минералы ей сразу лучше станет)

1 лайк

Благодарю за рекомендацию!

1 лайк

Сегодня коза упала на бок и затряслась и пена потекла из рта. Наверное, парез. Пока жива, но падает когда встает

Вы кололи ей кальций?
Купите в аптеке тест на кетоновые тела, проверьте по моче его.

1 лайк

Как-то на столбняк похоже

Сегодня после симптомов начал делать укол глюконата кальция. До этого не делал. А сколько кубов колоть и сколько раз в день?

В какой аптеке купить тест? В ветеринарной или человеческой?

Викликати лікаря є можливість? На кетоз не схоже.
Воду нормально п’є?

1 лайк

Добрий день тест в людській,аптеці,кальцій три рази колоти (за раз 5 куб ),бажано вранці к кальцію в окремому шприці вітамін Д.добавити.Ще треба 1 ст ложку цукру раз на день .

1 лайк

Може коза чимось отруїлася ,тому пена ?

Все може бути, а судоми? Симптоми неврологічного характеру, може бути і від отруєння, і від інфекції. Кетоз - сумнівно.

Тоді ще антібіотік треба ,але бажано лікаря звісно по місту ведніше .

Звали ветврача и даже двух , не хотят идти. Капельницу боятся делать. Говорят , что коза не выдержит. Воду пьет очень плохо, литр в день , а может и меньше.

Она послед проглатила. Но скорее всего не в последе дело. А так, мы ничего плохого ей не давали.

Антибиотик кололи гентамицин, не помогает

Можливо таке,якщо колите антібіотік не помагає через два дні ,міняєте.

Кальцій звісно її підтримає ,але лікувати потрібно

Хочу звернути увагу, що описані симптоми дуже схожі на інтороксімію.
Зараз якраз “сезон” цього захворювання. Особисто я маю декілька підтверджених випадків у господарствах, де навіть вакцинувалися тварини. Але з якихось причин, тварини які захворіли не отримали щеплення.
Діагнози і лікування були різними.
Була підозра на правець, кетоз, парез, бабідіоз і тд. І тільки після Овісану у лікувальній дозі тварин дістали “з того світу”. Але які будуть наслідки покаже час.
Подумайте, можливо у ваших тварин немає щеплення від бротзоту та інтороксемії, можливо це є причиною хвороби вашої тварини?