EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

гранты и все что с ними связано

(Алена рашевская) #21

я знаю,будем на следующий год снова завоевывать новые высоты

(Алена рашевская) #22

в пятницу уже еду за своим оборудованием:grin::grin::grin:

(Алена рашевская) #23

(Алена рашевская) #24

теперь осталось дождаться много молока:grin::grin::grin:

(Наташа) #25

Класс. Все такие нужные вещи. Удачи вам во всех начинаниях и пусть все задуманое получится.

(Алена рашевская) #26

спасибо большое,у меня получилось и я говорю,что у каждого может получиться,нужно немного терпения,желание и поставленные цели. Получить грант очень даже возможно. Пробуйте и у вас получится,обязательно!!!

(Елена) #27

А скажите пожалуйста, чтобы получить грант, надо оформляться ФОП ?

(Алена рашевская) #28

если по самозанятости то нет
фоповцы могут получить грант на 2500 евро,самозанятость-650

(Алена рашевская) #29
Центр зайнятості Вільних людей Запоріжжя

3 сен ·

До 30 вересня відкрито набір у ДОДАТКОВУ групу для участі у грантовому проекті МОМ «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW.
ГО «Центр Зайнятості Вільних Людей» – Запоріжжя в якості виконавчого партнера реалізує проект у Запорізькій області.

Розмір гранту:
• Самозайнятість - обладнання вартістю до €650
• Мікропідприємництво - обладнання вартістю до €2500
УМОВИ УЧАСТІ:

Хто може прийняти участь:

• ВПО (50%)
  • місцеві мешканці (50%), які належать до уразливих категорій (учасники АТО або члени їхніх сімей, особи з інвалідністю або члени їхніх сімей, безробітні, особи з низьким доходом, самотні батьки, представники національних меншин тощо)
  • Вік 18 – 60 років;

НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ:

• Якщо заявник чи член його / її домогосподарства раніше отримував грант на самозайнятість чи підприємництво від МОМ чи інших організацій;
  • Якщо заявник раніше брав участь у тренінгах МОМ із самозайнятості чи мікропідприємництва, але грант не отримав;

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ПОВТОРНА участь осіб:

• які брали участь у тренінгах з професійного орієнтування або отримали грант на професійне навчання (від МОМ чи від інших організацій) принаймні 12 місяців перед участю у даному проекті
  • які отримували гранти на самозайнятість чи мікропідприємництво щонайменше за 12 місяців до участі у цьому проекті, за наступних умов:
  • Співфінансування 10% від вартості запитуваного обладнання в разі найму 2 і більше нових працівників;
  • Співфінансування 20% від вартості запитуваного обладнання в разі найму 1 нового працівника;
  • Співфінансування 30% від вартості запитуваного обладнання за відсутності нових працівників;

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ НЕОБХІДНО:

• надіслати заявку на заповнення анкети за посиланням: https://goo.gl/forms/BzlQYAOJ3pS60NL22
  • заповнити анкету учасника проекту разом з консультантом ГО «Центр Зайнятості Вільних Людей» - Запоріжжя:

(Елена) #30

Спасибо за ответ. Но я не переселенка, поэтому это не для меня.

(Наталия) #31

Лена, там не только переселенцам разрешено участвовать в получении гранта. Всем можно. Главное условие, как я поняла, быть официально безработным. Это для развития мелкого бизнеса.

(Алена рашевская) #32

да,сейчас 50% переселенцев и 50% остальные,приоритет отдают малоимущим,инвалидам(или членам их семей),матерям или отцам одиночкам и т.д.а у нас сейчас большая часть страны малоимущая. подавайте заявки пока еще не позакрывались эти проекты. да нужно поработать головой,но ведь дорогу осилит идущий