Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Поздравляю! Любви! Счастья! Мира в семье! Взаимоуважения! Финансовой стабильности и финансового роста, в геометрической прогрессии :wink: И Божьего Благословения! :rose: :rosette: :white_flower: :cherry_blossom: :bouquet: :wilted_flower: :hibiscus: :sunflower: :blossom: :tulip: :cactus: :champagne: :gift:

2 лайка

Наташа поздравляю от всего сердца.

4 лайка

Наталочко,з офіційним одруженням. Щастя, миру, злагоди.

2 лайка

Сімейного затишку, взаєморозуміння та любові вашій родині) Вітаю!

2 лайка

Читаю и сшибка в голове - “так вроде ж есть муж! А куда ж его дела?” :grin:
А оно вона как! :slight_smile:
Мои поздравления! Крепкой семьи и безмятежной любви! :slight_smile:

5 лайков

Вітаю щасливе подружжя! Ви чудова пара! Довгих років благополучно життя!

2 лайка

Спасибо, Юлечка.

Ой, а на море то как хочется… Спасибо.

Да, Люда, и так бывает. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Це- да. Дякую.

4 лайка

У Наталі медовий місяць. Зайнята людина.

4 лайка

Оля, це само собою. Та й роботи ж дуже багато. Все не встигаю. Вирішили скоротити своє господарство бо постійно козочок залишали, а сарай нажаль не резиновий та й сил у нас теж вже не вистачає на всіх. То ж виставила на продаж дойних козочок та молодняк цього року, яким вже по 5 місяців. Але форум читаю регулярно, нажаль не все встигаю перечитати, але я тут постійно.

2 лайка

Наташа, что-то я не въехала с вашим праздником :thinking:
Я подумала, что у вас с Виталиком годовщина свадьбы, а оказалось, что у вас прям настоящая свадьба состоялась :smiling_face_with_three_hearts:
От всей души и чистого сердца поздравляю :rose: Счасливых и долгих лет совместной жизни! Любви и взаимопонимания! Благополучия!
:rose: :partying_face:

1 лайк

Спасибо, Танюш, да у нас была свадьба. :tada: Теперь мы муж и жена официально, хотя если честно, то разницы никакой в наших отношениях кардинально не произошло. Хотя нет, немного романтики добавилось. :heart_eyes:

14 лайков

Постійно щось ремонтуємо, переробляємо для козочок. Кормушку—перегородку випробовуємо.

19 лайков

Молодняк. Ще маю надію знайти їм гарні ручки.

15 лайков

Наташа, щоб людям все було зрозуміло, треба фото молодих :heart_eyes:, нам же цікаво :smiling_face:. Я теж відразу не зрозуміла, а тоді згадала про смаженого кабанчика для особливого свята, і все стало на свої місця.
Кізоньки красуні, скоріше їм знайти гарних господинь.

3 лайка


Так, не у білій сукні. Ламаємо стереотипи. (Біла сукня колись вже була і нічого гарного мені не принесла).

35 лайков

А ось і кабанчик


Це перед відправкою у солярій. Потім…не встигла зробити фото.

13 лайков

Поздравляю со свадьбой! Многая лета вам!

6 лайков

Спасибо. :heart_eyes:

Які гарнюні :hugs: Ще раз вітаю
:rose: :rose: :rose:

1 лайк

Дякую, Танюша. :heart_eyes: