Ферма "Веселі Козенята"

От я згодна с поляками. Мені також важливий погляд. Якщо там думки нема, вона ж звірюга тоді. Не розумієш тоді чого від неї очікувати.
Хасіки у вас також класнючі. ) І взагалі всі и все навкруги… )))
А яку функцию тітанік виконує?

1 лайк

це альтанка, а під нею погреб тому таке високе

3 лайка

Стадо у вас таке не маленьке. Сирами займаєтесь, мабуть?

1 лайк

Зараз роблю не часто, не вистарчає часу через основну роботу, планую за рік повністю відійти від справ і зайнятись фермою.

2 лайка

У вас там така місцевість, налогоджуйте зелений бізнес, кому як не вам. А ми будемо навчатись у вас, в гості приїзджати, сирочки коштувати… )

4 лайка

Дуже приємно,що в Україні почався розвиток таких ферм,що молоді стає цікаво займатися козами. Тарас, Вам і Вашій сім"ї усіляких гараздів!!! Знаходьте час для спілкування на форумі, Ваші кози та козлята-дуже дуже дуже:+1::+1::+1:

6 лайков

Доброго дня. Я таккож віднедавна захопилась козами.У мене зааненки та ламанча. Хочу придбати ще нубійців. Живу у Львові. Чи у вас буде щось на продажу по нубійцях.

2 лайка

Тарас, ваша історія, фотографії Багатства та бурських кіз просто пречудові! Вітаю на форумі та поздоровляю із відкриттям персональної сторінки.

А чи є у вас бурські кози із кольоровими плямами? Недавно читав на англомовному форумі, як одна ферма спеціалізується на розмноженні саме двокольорових кіз, в тому числі і плямистих. Якщо такі є, покажіть пару фотографій, будь ласка.

Побачив у вас чорно-біло-коричневу (основні кольори чорний на коричневий) та коричнево-чорну, з дуже гарною полоскою вздовж спини. На вигляд дуже граціозні. Бувають ще бурські кози плямисті, можна сказати леопардові.

P.S. Додав вашу ферму до переліку в каталог представників ферм.

1 лайк

Будемо старатись чим по швидше, але я хочу це все запустити не на найнижчому рівні, а тому спочатку інфраструктура, умови для проживання, подвіря зробити, кафешку запустити, чан, баню, басейник хоча б каркасний, пару майстер класів пропрацювати, а тоді і людей можна запрошувати. Ну а форумчан запрошую хоч завтра в гості… літом в палатці або на сіні місце завжди знайдеться…

8 лайков

Леопардових не зустрічав, зустрічав коричнево-білих з хаотичною розкраскою, але як мені пояснювали, ну це ніби перехідний етап до стандарту коричнева голова і біле все решта. Якщо парувати постійно козлом з коричневою головою і білим тілом то коричневий окрас на голові з часом зникає, тому періодично підмішують кров козлика повністю коричневого…

1 лайк

Дякую за комплімент, про козички… так було не завжди… багато за що мушу подякувати Катерині(Veterin). Вона мене консультує по раціоні і взагалі по тваринах…

4 лайка

Здравствуйте Тарас! Вот зашла на форум,а тут такая красота и новые люди. Добро пожаловать в наши ряды. У вас прекрасное,большое хозяйство.Желаю процветания и достижения поставленых целей:hibiscus: Вы с женой большие молодцы!!! Вас ничем не испугать! так держать!

2 лайка

Це мене нічим не злякати, дружина в мене зараз займається основним бізнесом. Вона в нас зараз годувальниця а я креатор…

4 лайка

Тарас у вас надёжный тыл!:+1:

3 лайка

Рада приветствовать:goatlove:
Не ожидала, что ты найдешь время выйти на сайт))))))
Поздравляю еще раз с молодняком, я знаю, как ты их давно ждал:goatlaugh:

6 лайков

Таааааааааак з бурами то ціла епопея, очікування майже 2.5 роки на результат, а навіть не результат, а всього на перше потомство…

8 лайков

Тарас, прийміть і мої вітання на нашому форумі :relaxed:.

Дуже приємно знайомитись з такими господарями ))). У Вас вже є чому повчитись,а Ваш єнтузіазм навіть через монітор передається :grin:.

Ваша сторіночка – заряд позитиву ))). Такі милі обличчя: дітки і козинятка, красуня-дружина і мила кізонька і звичайно – доброзичливий господар )))…а простір то навіть не кожен у змозі уявити 12 га.

Рада за Вас, всього Вам найкращого! Добробуту, процвітання і здійснення задумок :wink:!

8 лайков

Дааааа ,молодцы действительно есть чему поучиться.А главное земля и где она находится.
Рада знакомству.С открытием странички я вас поздравляю! Располагайтесь и продолжайте интересно вас читать.

4 лайка

Нові мешканці нашої ферми… МАЙБУТНІ ОХОРОНЦІ І ЗАСНОВНИКИ СТАДА… хлопчики Кай і другого ще не назвали…


29 лайков

Славнючие они такие .Лугов для них побольше .Ну а ваше хозяйство будет надежно защищено.

4 лайка