Ферма "Веселі Козенята"

Всім привіт Мене звати Тарас. Переглядаю форум час від часу, та все не маю часу похвалитись своїм Багатством. Кози запали мені в душу десь 7 років тому, і від того часу хоббі переросло в хворобу. На даний момент 24 дійних(зааненці+нубійці від 50-ток до 82,5-ток)+ ну і плюс мясні кози бурської породи. На даний момент верма забезпечує в більшості потреби сімї ну і друзів. Крім кіз тримаємо песиків, свинок, качок, голубів для краси і зараз ще плануємо несучок і пару мясних овечок. Надіюсь що колись це все переросте в якийсь бізнес для душі, з нахилом в сторону екотуризму. Ферма знаходиться 2.5 км від дороги і 17 км від Тернополя. Ніколи не міг подумати що так близько від міста ще можна знайти таку глушину… На даний момент в неашому розпорядженні 12га землі, ну і плюс всі сільські простори і ліси які не обробляються. Ліс огортає нашу ферму з трьох сторін, тому грубих кормів нам вистарчає…
Ось пару фоток…



Четверо веселих козенят…



НАША ФЕРМА





МОЇ ДВІ КОХАНІ КОЗУЛІ…



Сіно даю їсти тільки на вулиці, і лише в дуууууже сильний мороз в стайні




Первістка готується стати мамою…


48 лайков

Как Вам бурские, какое впечатление от них?

1 лайк


Про них я пізніше розповім, поки що остаточної думки не сформував, все покаже ця осінь. Просто ті що я привіз в двохтижневому віці і вигодовував зааненським молоком не виросли такі як я бачив в Європі, думаю переїзд і стрес- раз, а по друге молоко бурських кіз наааабагато жирніше від зааненок і нубіюк, тому швидкість росту в моїх вже новонароджених набагато швидша ніж в привезених. Тому восени побачимо, поки що ріст молодняка який родився в мене мене тішить. Ну і не забувайте що козли годуються в залежності від призначення… на племя чи на забій… в тому ще сам до кінці не розібрався, але там де я їх брав то годують більше як овець, ну вівса їм взагалі не дають, на племя тільки підножний корим, на мясо високобілкові корма і трішки кукурудзи…







15 лайков

Привіт, Тарас! Ласкаво просимо! Симпатичні козюльки!:heart_eyes:
Це класно, коли територія дозволяє розвернутися, ми теж пасем цілий рік!:goatlaugh:

Бурські мамочки, дуже хвилювався за діток… перевів майбутніх мам в тепліше приміщення…



27 лайков

Майбутній курник для курки несучки, правда стеля ще не готова і стіни не пофарбовані






НАШІ ГОЛУБИ…

16 лайков

Наш охоронець стада, підхалянська вівчарка Герда

16 лайков

Наші дурікі і шкодніки… хаскі Дік, Айрон, Аріна та Іриска… незнаю чи будемо в нарти запрягати, з нашим кліматом, але в велосипеди постараємось…

ї

19 лайков

Місцевий Титанік… в погребі дах тік рішили трішки абгрейд зробити…

наше майбутнє гніздечко… стара глиняна хата, роблена перероблена… но зате дууууууууууже тепла стіни получились 110см

24 лайка

Почалось все з поломаної ноги на Буковелі. Перелом був дуже важкий і час реабілітація зайняв майже півтора року… за цей час я второпав що моя фірма вже давно працює без мене, і бізнес вже налагоджений, і можна себе пробувати в якійсь іншій іпостасії… і тут сидівши, а точніше лежавши на дивані вдома, вже без гіпсу, але ще на костилях… почав шукати місце де б зробити ферму… хоча ще мало в тому петрав… ну потім пропущу свої поневіряння по різних фермах і особняках якиі я планував купити, поки не знайшов оцей райський куточок… Ну а дальше… а дальше праця, терпіння і час…

13 лайков

Цього року пасли до кінця грудня, дальше гіляки привозили з лісу, переважно дуб і сосну, ну і ялинку з ялицею. На дубі листя сухе стоїть… в нас лісник добрий… Біля мене залишилась незібрана кукурудза, яка починала від вологи чорніти, побоявся за кіз… тому перестали пасти…

7 лайков

ми і зараз щодня ганяємо до лісу (в гору та вниз),до сосни, липи (поросль), щоб міцнішими були, та сіно з сінника (теж на вулиці)
оце дивлюсь на ваших красотуль темненьких новородженних - гарні:heart_eyes:, а у нас такий окрас не можна, оводи влітку заїдають (озер багато та і ліс навколо нас).Є одна різнокольорова гарна в усьому кізонька, ховаємо у день влітку в сараї

в нас того добра теж хватає, я про оводів… 2-3 рази в сезон використовую байофлай-пурон, помагає… по хребту вилити 1 баночка на 3 кози… хоча того року обійшлося…, позаминулого також… старалися пасти вранці ну і коли починало темніти…

4 лайка

Дуже гарно у вас!!!
Ніколи не бачила такої породи собаки. Мабуть добрий пастух? Взагалі схожа на ретрівера. )

Пастух умовно, це охоронець стада. Він не виконує функцію загонича, він тихенько ходить в середині стада і вискакує на захист коли вважає що побачив небеспеку… Сусід підходить до мене і спілкуєтьсязі мною без проблем, сабака бачить що я нормально ставлюсь до чоловіка і не реагує на нього. Той самий сусід побачив кіз на вигулі, мене небуло… все Герда вискакує вперед і не підпускає до стада… в загін теж впустить і навіть не буде гавкати… але з загону без дозволу не випустить… дозвіл це наприклад якщо ти гостя пропускаєш вперед з загону щоб вийти… це єжинийвовкодав ,який дуже добре відноситься до дітей, і ніколи ї нічого не зробить…мені поляки розказували що 17 таких псів за ніч задавили 33 вовки, ну з втратами…

7 лайков

це щеня 5 міс їй ще рости…

2 лайка

А вивели де це чудо, у Польщі? У нас схожі повадки у собаки, тільки у нас чорний терьєр. А от пішла б на вовка, питаннячко? У нас тільки ліси бігають, слава Богу.

Це чудо виводили паралельно поляки, мадяри і італійці. У всіх ця порода називається по різному… я купляв в Польщі хоча собака більше нагадує італійську маремо-абруську вівчарку

2 лайка

Ці більше на азіатів схожі, мабуть від них и пішли по породі погугліла. А ця така мила дівчинка, на вигляд, а як воно там…??? )

поляки кажуть що їхні пси відрізняються від італійців добрим і благородним поглядом

1 лайк