Ферма Белая Акация

Рада знакомству. Вера добро пожаловать в нашу дружную компанию. Рассказывайте о себе. Буду ходить к вам в гости.

2 лайка

Вітаю з відкриттям сторіночки :rose::rose::rose: Красива господиня з гарними сирочками.

3 лайка

Добрий вечір .Да ,багато зараз роботи ,моємо переводити своїх кузоньок на друге місце проживання , яке зараз ми з чоловіком Миколою готуємо .Взяли коровник у аренду .До окотів переведемо.Я пізніше скину вам фотографії як ми поступово його переобладнали .

11 лайков

Дякую Наташа тепер і я зможу з вами общаться:blush:

1 лайк

А що то за сирочок з ліва темнуватий, видно що витриманий.

Ми можемо спілкуватися і у мене на сторіночці ЛПХ "Рог изобилия". Буду рада вас бачить і у себе .

1 лайк

Це простий козинний сир на мез.закв.з підсирним пресуванням ,Потім можна і свіжий і видержую 2 міс і більше

4 лайка

Буду заходити велике вам дякую томущо я маю багато вчитися. :slightly_smiling_face:

2 лайка

Я сама ще в першому класі :grin:. Вчитися , та вчитися.

1 лайк

Зима довга, можна всякого навчитися .Почитаєте сторіночки козоводів, а там і сирів захочеться і козляток породистих. Хто прийшов на форум, у того зразу козозалежність виникла. І не лікується.

9 лайков

З новосіллям!! З якого Ви містечка? Якщо зі сторони Южноукраїнська їздите, то Вам не позавідуєш, там така розбита дорога.
Коровники - оце я розумію. Є де розвернутись. Добре що у Вас ще коровники живі, останній час мені попадались в очі тільки розібрані. А кузулям буде добре, місця ж багато.

2 лайка

Дякую Іночка ! Ні я живу у Одеській обл ,Савранський р-н с. Вільшанка . А коровник єлі випросила .Ще єлектричества неме ,але це питання я вирішу .

10 лайков

С новосельем вас.Так залюбовалась хозяечкой в вышиваночке.и сырочки классные.А я вот все никак не могу попасть на рынок.По знакомым пожайлуста.а надо может научите?Буду забегать к вам на чайок и приглашаю к себе.

2 лайка

С новосельем! Очень приятно Вас видеть :tulip:

1 лайк

Дякую Оля .На чай з радістью заходьте.

2 лайка

Велике спасибі Алена .Я дуже рада що ви мене дівчатка поздоровили з відкритям моєї сторіночки.

4 лайка

Вітаємо, вітаємо в наших рядох козозалежних! Ну де ваші козожителі?

1 лайк

Вітаю Галочка ! Скину якось .незнаю як , коли приїде дочка в гості так буде бистріше у мене зламався телефон ,там залишилась інформації багато і внук коли літом пас кози теж фотографував .Але всі знімки то в планшетах то у телефонах. Не успіваємо все робити .:grinning:

1 лайк

З відкриттям своєї сторіночки! Якось раніше починалось “хочу козу…”, а тут бах і цілий корівник!
Розказуйте, показуйте про своє господарство- цікаво!

2 лайка

Привіт! Так я уже писала що корівник узяли в аренду клєтку зробили ,ще треба побілити та зібрати та вимисти мусор .Мабудь до Нового року перейдем,якраз до окотів. Деякі фотогоафії робили .Діти скинуть пізніше .Зараз часу нема.

8 лайков