Джерсейская коровка или как сбываются мечты

Мишелька должна быть активной, много гулять, ею надо заниматься. Мишельку буду продавать, лошадке нужна свобода и внимание одновременно.

2 лайка

Наталя. Воду не дають, бо запоносить. Тільки комбікорм, він легко засвоюється. Зернові почала давати з 6 міс і то розмелені і запарені. Краще засвоюються. Експерименти добрі, але дорого коштують.

Не знаю, воду даю два рази по два літри…тьхутьху
Зерно ість але не дуже апетитно
Крмбікорм пробуж потрохи

Мої джерсеї вигодувані за такою технологією

На джерсі 6 міс. скільки зерносуміші на добу потрібно згодовувати? Корові після першого отелу даємо по 5 кг/добу + сіно вволю. Телиця 6 міс їсть цю ж зерносуміш що й коровка, але меншу кількість.

1 лайк

Я не могу вам точно сказать,так как не зоотехник,как узнаю у зоотехников
как кормят в каких пропорциях делают комбикорм напишу.Знаю что дают в сухом
виде и в смеси вместе силос,сенаж,сено,жмых,патока,комбикорм…Вода соль
мел в общем доступе.

1 лайк

Буду вдячна, якщо поділитеся складом комбікорму для різних вікових груп для джерсеїв. Стараюся отримувати інформацію з різних джерел. Як регулюєте вміс йоду для цих тварин? чи використовуєте пророщене зерно в годівлі?

Комбикорм и вода должны быть в свободном доступе, воду можно убирать на полчаса после кормления молоком. Не давайте воду «насильно» с соски, важно что бы теленок пил немного водички именно после того как он пробует комбик. А не давать воду теленку после 10дней, как и не поить поить полностью корову после отела, это издевательство над животными

7 лайков

Моя Джеська. 5.5 місяців, Я щасливий!

46 лайков

Поздравляю с прекрасной покупкой!
Пусть растет на молочка и на масло с сыром!
Блин подумываю и сама о коровке :thinking::rose::rose::rose::rose:

3 лайка

Я подумывал, подумывал, и решился. Теперь второй день, и я не представляю того если бы у меня ее не было. ОНА такая классная как плюшевый мишка. Зайдешь ласкается , облизывает. Ну Вообще. Супер. Я … ну нет слов восхищения) :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

14 лайков

Хто підкаже скільки меленого комбікорму треба на добу для моєї Джеськи? 5.5- 6. місяців? і ще скільки води, сіна і овочів?

А что телочка ела у прежних хозяев?

0,5 кг комбіка на добу, по пів відра води зранку і вечером. Овочів напевне не їла. сіно по охапці три раза на день, Ще казав шо жом запарений псипаний дерттю.

Просто треба переводити на свій нормальнораціонний корм, (правильний) Ось і запитую в кого які варіанти, хто чим кормив телицю в пів року і скільки чого? Цікава думка практиків.

Понятно що переводити потихеньку. Не раптово.

1 лайк

Комбікорму 3 кг на добу їй потрібно, а не 0.5. Це ж не козеня.

2 лайка

Який у неї процент джерсея?

100%
Папа Блек Стоун.

1 лайк

А мама хто у неї.

Маму він продав десь , у Бородянку здається.
Не вкурсі лише фото показував, Доречі може тут є на форумі та жінка яка в нього купила Маму, я би хотів із нею пообщатись. Може хтось знає , То Олег із Золотоноші Черкаської обл