EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Джерсейская коровка или как сбываются мечты

дневник

(Наталия) #106

Мишелька должна быть активной, много гулять, ею надо заниматься. Мишельку буду продавать, лошадке нужна свобода и внимание одновременно.

(Olesja) #107

Наталя. Воду не дають, бо запоносить. Тільки комбікорм, він легко засвоюється. Зернові почала давати з 6 міс і то розмелені і запарені. Краще засвоюються. Експерименти добрі, але дорого коштують.

(Наталия) #108

Не знаю, воду даю два рази по два літри…тьхутьху
Зерно ість але не дуже апетитно
Крмбікорм пробуж потрохи

(Olesja) #109

Мої джерсеї вигодувані за такою технологією

(Olesja) #110

На джерсі 6 міс. скільки зерносуміші на добу потрібно згодовувати? Корові після першого отелу даємо по 5 кг/добу + сіно вволю. Телиця 6 міс їсть цю ж зерносуміш що й коровка, але меншу кількість.

(Любовь Ерохина) #111

Я не могу вам точно сказать,так как не зоотехник,как узнаю у зоотехников
как кормят в каких пропорциях делают комбикорм напишу.Знаю что дают в сухом
виде и в смеси вместе силос,сенаж,сено,жмых,патока,комбикорм…Вода соль
мел в общем доступе.

(Olesja) #112

Буду вдячна, якщо поділитеся складом комбікорму для різних вікових груп для джерсеїв. Стараюся отримувати інформацію з різних джерел. Як регулюєте вміс йоду для цих тварин? чи використовуєте пророщене зерно в годівлі?

(Александр ) #113

Комбикорм и вода должны быть в свободном доступе, воду можно убирать на полчаса после кормления молоком. Не давайте воду «насильно» с соски, важно что бы теленок пил немного водички именно после того как он пробует комбик. А не давать воду теленку после 10дней, как и не поить поить полностью корову после отела, это издевательство над животными

(Іван) #114

Моя Джеська. 5.5 місяців, Я щасливий!

(Юлия) #115

Поздравляю с прекрасной покупкой!
Пусть растет на молочка и на масло с сыром!
Блин подумываю и сама о коровке :thinking::rose::rose::rose::rose:

(Іван) #116

Я подумывал, подумывал, и решился. Теперь второй день, и я не представляю того если бы у меня ее не было. ОНА такая классная как плюшевый мишка. Зайдешь ласкается , облизывает. Ну Вообще. Супер. Я … ну нет слов восхищения) :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

(Іван) #117

Хто підкаже скільки меленого комбікорму треба на добу для моєї Джеськи? 5.5- 6. місяців? і ще скільки води, сіна і овочів?

(Александр ) #118

А что телочка ела у прежних хозяев?

(Іван) #119

0,5 кг комбіка на добу, по пів відра води зранку і вечером. Овочів напевне не їла. сіно по охапці три раза на день, Ще казав шо жом запарений псипаний дерттю.

(Іван) #120

Просто треба переводити на свій нормальнораціонний корм, (правильний) Ось і запитую в кого які варіанти, хто чим кормив телицю в пів року і скільки чого? Цікава думка практиків.

Понятно що переводити потихеньку. Не раптово.

(Olesja) #121

Комбікорму 3 кг на добу їй потрібно, а не 0.5. Це ж не козеня.

(Olesja) #122

Який у неї процент джерсея?

(Іван) #123

100%
Папа Блек Стоун.

(Olesja) #124

А мама хто у неї.

(Іван) #125

Маму він продав десь , у Бородянку здається.
Не вкурсі лише фото показував, Доречі може тут є на форумі та жінка яка в нього купила Маму, я би хотів із нею пообщатись. Може хтось знає , То Олег із Золотоноші Черкаської обл