Домашнє господарство "Дворяночка"

И даже более того скажу корейцы-соседи даже воду на эту закатку не кипятят,я это делаю чтоб соль лучше растворилась.

1 лайк

У меня рецепт почти такой же есть, плюс ещё ложку мёда добавлять в маринад, в чуть теплый и хорошо размешать…я сделала как то, а мы не любители горького перца…простоял лет несколько в подвале забытый. Потом когда собралась выбрасывать, а он хороший…

2 лайка

Все верно,он не портится.Я прошлогоднюю банку использовала в этом году в аджику.Тоже много не закатываю,три литровых банки нам с головой хватает.

1 лайк

ТТН 10038343138. отправила13 октября

1 лайк

Анічка дякую тобі за посилочку, вже майже все посадила, тільки хотіла уточнити в цибулька то Лілія і її на вулиці чи в вазоні? І насіння то кабачок?

2 лайка

Цибулька это в вазон в доме.У меня есть на страничке фото вроде в феврале зацвёл а потом ещё в апреле.А семена то тыква круглая оранжевая мякоть и глечики ( два сорта) и тоже Димка на фото с ней.Юля ,а мелиса живая доехала? А ежевика не сильно пересохли корни?

1 лайк

Пусть все растюшки благополучно приживутся и радуют вашу семью.

1 лайк

Дякую, мелісу ще першою посадила, живенька. З ожиною теж все добре, ввечері встигла посадити з донечкою)

1 лайк

Сьогодні на утрішню прогулянку за травичку козочкам взяла своїх красапет

21 лайк

Ух ты красота какая, как же я люблю овчарок.
Юличка сколько вашей овчарке?

2 лайка

4 жовтня було вже два рочки)

3 лайка

Юличка приветик.
Читала за твой хлебчик и возник вопрос а в каком количестве закваски ты отправляла что потом надо было 0.5 л воды добавлять и на 12 часов бродить.
Я все подтасовую под твой рецепт. А закваска у меня на изюме.
Вот взяла все и равела всю акваску а там больше чем 0.5
Боюсь что для меня этого будет много на два хлебушка.по 1кг

2 лайка

Закваску відправляла різну кількість, в середньому один черпачок звичайний, а так як кажуть все глаз роблю) у мене виходить з такої кількості 6 хлібинок по 200-250 грам і одна 800 грам

1 лайк

Давно нічого не в’язала, а це нарешті дорвалися… Моя перша робота в декреті, не рахуючи пов’язки, шарфики малявкам, зв’язалась подушечка мамі

, малявки уже замовили собі по одній ) , а ще в’яжеться дві кофточки)

18 лайков

Юля а в середину який іде наповнювач.
Багато разів хотіла зробить подушечку а наповнювач ніяк не могла підібрать щоб голова не пітніла.

1 лайк

Холофайбер, уже робила одну подушку для сна, ніби не жарка, але один мінус з таким наповненням часто використовувати не можна, все рівно збивається в окремі бугоруки. Мені самий кращий наповнювач - це пір’я, такий як з дитинства, всі подушки у бабусі)

8 лайков

Юля доброго вечора .
Скажи будь ласка а якщо булки важкі то це забагато закваски?

1 лайк

Ні це багато муки, значить вийшли забиті та важкі, якщо багато закваски тоді виходили у мене з сильним присмаком хмелю, ну самої закваски…

2 лайка

Запрошую взяти участь у конкурсі обмін подарунками 2020 :evergreen_tree: :star_struck:

1 лайк

Сьогодні погуляла моя Лялька 04.11.20 75%нубієчка, іду вранці доїти дивлюся всі в вигульном дворі, а Ляльки немає, знайшла парочку в сараї, треба було це бачити, вид довольний довольний , думала Лялька покрилачь вже нубом Сніжком, а сьогодні з Кокосом від @ladusja покрилась, напевно більше сподобався)

11 лайков