Цены на зерновые и сено-солому 2021-2022

С iно у нас минулого року було дешевше (по 35 уже з доставкою) а зерно цього року дешевше минулого ячмiнь брала по 5300,

Львів, місяць тому, тюк сіна лугового 12-18 кг. 95-100 грн. В тому році у тих же косарів було по 50-55.

2 лайка

Вже відкривають порти, то зерно подорожчає. Так фермери кажуть.
Оце читаю за ціни на сіно і думаю -як добре, що у нас своє

2 лайка

У нас, бучанській район, зерно нового врожаю 10 грн/кг. Це пшениця і ячмінь. Солома безкоштовно, бери скільки хочеш. Якщо хочете затюкують, але це за гроші.
Солома гарна, є чиста, є з травою. Я взяла з перієм. Кози їдять з задоволенням.
А от зерно - золоте. І ціни завжди були високі.

3 лайка

А солому яку брала?

Взяла пшеничну, вона тоненька і багато трави без колосся. І ячмінь, ще є.
Мені підстеляти, так мої красуні солому не їдять.

1 лайк

То ж я здивувалася, як ти у пості вище написала, що їдять.)

Знаєш, я сама здивувалась, привезли - їдять. Думаю, що перій вибирають. Він без колоса, просто зелене сіно. Думаю, що буде два в одному - і послати, і покоперсатися( може щось з’їдять).

3 лайка

Вчора купувала овес і ячмінь -9грн/кг .Біля Києва.За паї сказали ні грошей ні зерна в цьому році мабуть не буде,чому особо не пояснюють ,на території бойових дій не було(пай в Полтавській області)

1 лайк

Сіно встигла купити в місцевого фермера(вже немає)по 500грн/тюк 100кг.Минулого року такий же тюк у них коштував 350грн і сіно було на складі до весни…в цьому році все купили з поля.Взяла 56тюків,та з апетитами моїх дівок цього явно не вистачить

1 лайк

Нам уже половину оплати за пай переслали грошима з Кіровоградщини. Другу половину обіцяють десь у вересні.

1 лайк

А я хотіла в цьому році взяти зерновими,та бачу ні грошей ні зерна не дадуть…

Вимагайте. Вони мухлюють. В нас дуже солідна фірма - там все чітко.

2 лайка

Та там крайніх не найдеш в кого вимагати,я ж на телефоні,там не проживаю ,завжди вирішувала питання з бухгалтером,а зараз в неї відповіді нема.Я б ще зрозуміла аби в тих регіонах де постраждали поля й підприємства,а тут же ні,зсилаються на закон,який до них не діє.А раптом проканає )

Я думаю можна судом пригрозити. Вони не можуть не розрахуватись з вами.

У нас всі віддають паї. Хто давав минулорічним зерном, хто косить і віддає. А цукор-борошно-крупи-олію вже віддали.

2 лайка

У нас з’явилося у продажу зерно пшениці нового урожаю. 8 гривень за кіло.

2 лайка

4 сообщения были перенесены в новую тему: Продам зерно врожай 2022 року

черновицкая область пшеница, ячмень. Цена за 1 кг от 5 до 7 грн, как повезет

сено от 75 грн за тюк до 90

Одеса. Ячмінь, пшениця по 6 000 грн/т у фермера зі складу. Це врожай цього року. Солому пшенічни пощастило взяти по 20 грн тюк. Сіно 70, люцерку не бачіла

4 лайка