Бджільництво. Виробництво вуликів

Мед солодка та корисна цукерка дитинства. Для його “виробництва” сотні тисячі трудівниць збирають з квітів пильцю та несуть в свої домівки. Домівки - вулики. Саме про вулики хотілося б поговорити.

9 лайков

Хотів би дізнатися, може хтось з форумчан сам виготовляє вулики. Яка технологія. Чи виготовляєте на продаж.

1 лайк

На створення теми мене наштовхнула думка про придбання вулика в подарунок донькі, так як вона дуже любить пчіл та неймовірно хоче займатися бджільництвом. Це не просто примха, донька доглядала за 4 пчолосім’ями, поки мій тесть був в лікарні, і як я здивувався коли вона сама запечатала їх на зиму перед тим провівши всі необхідні процедури. Тесть відкривши вулики весною був здивований, що всі сім’ї в повному складі вижили. Тож надумався придбати вулик, але потрапивши на форум , подумав, а може з форумчан хтось виготовляє вулики.

4 лайка

У Иры @EkoBuryaky муж делал по старинным образцам, из очерета и дерева вроде, нужно попросить ее рассказать.

3 лайка

Если хотите чего то интересного, необычного и на подарок, прошу обратить внимание на улей колоду. Для людей не сильно “рубящих” в пчеловодстве, самое то! Дело в том, что мой отчим всю жизнь увлекался пчелами. Я часто наблюдал и участвовал в этом процессе. Но вот незадача, не щелкнуло. Вот многим в жизни увлекаюсь, многое интересно, мед и продукты пчеловодства люблю я и моя семья. Но процесс получения этого продукта сложен. И даже не то, что бы совсем, но надо знания, надо инструментарий, лекарства. Вы скажите, так везде так. Да, так, но если и без того загружен, то надо быть реальным энтузиастом. Можно стать этаким пиратом от пчеловодства. Покупается весной пчелопакет и высасывается из него все, что можно. А осенью вытряхивается из улья. Но мы ж не такие (поверьте, таких горе пчеловодов хватает). Так вот к чему я? Улей колода не обслуживается. Там одна крышечка снизу, открыл срезал свежий мед и закрыл. Почитайте, материала достаточно. Это кстати считается природным пчеловодством. DSC00476_13588848942

17 лайков

Такая сложная конструкция. Уже проще обычный деревянный улей-домик сделать.

2 лайка

У мене в дідуся була пасіка, то всі вулики були прямокутні але на велику кількість рамок, мені подобаються маленькі ті що можна в два яруси ставити , знайду фото скину. На обох не хочеться купувати мало на кого натрапиш, а на форумі я б напевно купила, дуже хочу пасіку.

3 лайка

фото з інтернету

6 лайков

Все-таки мені більше подобаються традиційні вулики, що на фото @retera

3 лайка

Цілий витвір мистецтва.

1 лайк

Вуликами займається мій батько, знаю що він продавав бджолосімї, якщо цікавить, можу в нього розпитати. Я допомагаю при скачуванні меду, а от серйозно займатися бджільництвом не ризикну, бо на укус бджіл у мене алергія.

2 лайка

А де ви знаходитесь?

Черкаська обл. місто Чигирин

А самі вулики робить на продажу?

Вот, прошу обратить внимание на улей - колоду и материал в этой статье. Это все больше для природного пчеловодства. Для интенсивного не подойдет. Я буду такой строить в этом году, а в следующем заселяти.

3 лайка

Ви маєте на увазі пусті корпуса? Чи з бджолами?

1 лайк

Поки цікавлять просто корпуси бджілосімі, донька з кумом своім домовилась.

Ні, просто корпуси не продає.

1 лайк

А електро ножі для обрізання рамок нікого не цікавлять?

Саша,вы реализовали задуманное?

Очень интересно будет узнать про ваш опыт и успехи.Пишите обязательно.Мне понравилась сама идея,что никого не надо " грабить" и пусть немного,но очень качественного продукта можно получать для семьи.

2 лайка