3 тисячі сажанців грецького горіха

3 тисячі саджанців Грецького горіху.
Доброго дня! Сьогодні зателефонували і попросили допомогти продати срочно саджанці Грецького горіха(просто грецький :slight_smile:

Це можливість для Вас зробити довгострокову інвестицію, все буде офіційно через бугалтерію - 11 грн/шт.

Я навіть готовий вислати всім по НП:

  • пару гривень на солярку (далеченько їхати), на робочу силу, + на маску с антисептиком, зараз без цього ніяк. По виконанню роботи.

упакую по 30 шт. Думаю що це буде цікава пригода, зроблю відео і додам в блог )
Дякую :slight_smile:

8 лайков

Отличное предложение! Жаль, сажать 30 штук у меня негде.

3 лайка

Ну треба значить Розширятися :slight_smile:

1 лайк

Соседи возражают :laughing:

4 лайка

А я мечтала посадить ореховый сад весной.но жизнь внесла коррективы из за короны решили все засадить кукурузой

3 лайка

Коронокукурудза)

3 лайка

Сколько будет стоить 30 шт, работа и доставка?

Гривень 65 доставка, за роботу рано говорити. 2 грн. бажаючих поки не густо:)

Тоді внесіть мене в список, а коли будете готові то напишіть.

1 лайк

Якщо бажаєте можу відправити скільки хочете, в мене буде невелика кількість НЗ :slight_smile:

1 лайк

Вийдіть на звязок будь ласка.

Получила сегодня 10+1 сажанцев от Виталия! Выглядят они отлично, упакованы надёжно! Корни достаточно влажные (даже мокрые), при этом упаковка сухая.
Как-то я даже не ожидала, что моё небрежное “тоже хочу” осуществится в такой короткий срок, получится почти бесплатным и будет УЖЕ радовать глаз :slight_smile:
А когда начнем щёлкать орешки!.. :heart_eyes:
Виталий, большое спасибо :slight_smile:



5 лайков

Люда, тільки горіх, як не помился садять 12*12

1 лайк

Грета, метров? Это расстояние?
Я полный профан в садоводстве :slight_smile:

Так. Загущувати не варто.їх краще садити оядком по периметру ділянки. Як, казали експерти з інституту садівництва, горіх суцільним масивом родить гірше ніж окремі дарева

1 лайк

Грета, спасибо. У меня-то и участка под сад немного, но посажу по всему участку по одиночке.

1 лайк

Добрий День, всі отримали свої саджанці, я так зрозумів зауважень немає, відео можна подивитись на каналі, а тему попрошу Модераторів закрити, всім дякую! З повагою Віталій!

3 лайка