Саджанці суниці садової (клубніки)

Шановні форумчани!
Формуємо замовлення на саджанці суниці садової (в народі - клубніки) із закритою кореневою системою (у касетах) таких сортів:
КСД (тобто одноразове літнє плодоношення): Альба, Вайбрант (ранні), Соната (середня), Мальвіна (пізня).
НСД (нейтрального світлового дня, плодоносить до морозів з незначними перервами) ремонтантний сорт Факел (укр. селекції).
Ціна 5 грн/саджанець. Саджанці поставлені на вкорінення, розсилка планується з 10 по 20 серпня за попереднім узгодженням із замовником.

9 симпатий

Альба – рання ягідка-красуня

. Мабуть, найкрасивіша ринкова ягода. Має високу транспортабельність, зовнішній вигляд. Переваги сорту:

  • дуже раннє плодоношення та висока врожайність;
  • дуже красивий зовнішній вигляд та крупноплідність. Яскраво-червона ягода, форма плоду – конічна, кущ потужний;
  • невибаглива – добре переносить спеку та вологість, стійка до багатьох хвороб (борошниста роса, кореневі гнилі, п’ятнистості). Але може бути чутлива до антракнозу, тому потребує обробки від цієї хвороби;
  • хороша зимостійкість.

Вайбрент – ранній сорт, має високу врожайність та якість примної на смак ягоди.
Ягода конічної форми, від середнього до великого розміру, високий відсоток виходу ягоди першого класу. Ягоди блискучі, яскраво-червоного кольору, смачні. Квітконоси прямі, міцні, довгі. Рослина утворює велику кількість квітконосів протягом тривалого періоду.
Ягоду цього сорту швидко і зручно збирати завдяки хорошій видимості ягоди на рослині (цвітоноси товсті і прямостоячі). Вусів дає небагато, ягода красива. Один із найурожайніших транспортабельних сортів.

Соната – сорт середнього терміну дозрівання. Перші ягоди великі, решта – середнього розміру. Ягода глянцева, не темна, по формі – короткий конус. Солодка, не тверда (але транспортабельна), з приємним ароматом. Смачнюча! Її листя п’ятипластинчасті, але є також 4-х та 3-х пластинчасті на одному кущі (3,4 чи 5 листочків на стеблі, на більшості інших сортів їх тільки 3). Вусів дає достатньо.

Мальвіна – має дуже пізній термін плодоношення, починає плодоносити тоді, коли інші сорти вже відплодоносили. Найпізніший сорт, продається за найвищою ціною, бо у період його плодоношення конкурентів йому немає. Цвіте на початку червня, плодоносить з останньої декади червня (у наших умовах). На смак дуже солодка, навіть ягідки, які тільки почали червоніти – вже солодкі. Перші ягоди крупні, у кінці збору дрібнішають %D0%9C%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%BD%D0%B0 . Це сорт не боїться сонячний опіків – ні разу не підпікався, оскільки має потужний листовий апарат, ягода схована під густим насиченим темно-зеленим листям. Плоди крупні, яскраво-червоного кольору, при повному дозріванні стають темно-червоними. М’якоть щільна, але не тверда, соковита, солодка, з тонким ароматом. Сам кущ потужний, багаторіжковий, тому посадка має бути розрідженою. У догляді – безпроблемна, не хворіє. Окремі ягідки (спеціально шукали, аби сфотографувати) мають химеру, яку бачили тільки на цьому сорті – зернятка проростають прямо на ягоді і ягода ніби мохната робиться

. Але це не ГМО, така особливість окремих ягід (на понад 4000 кущах знайшли до 10 таких ягідок). Цей сорт має бути у кожного, хто любить ласувати ягодою тривалий період і хоче пригостити гостей чи рідних у період, коли літні сорти відійшли, а на ремонтантних не почалась друга хвиля плодоношення…

Сорт НСД (постійного плодоношення)
Факел – сорт-нейтрал української селекції, плоди практично одномірні, транспортабельні, приємного смаку, не тверді, яскраво-червоного кольору з глянцевим блиском

. Дуже добре запилюється, стійкий до хвороб.

10 симпатий

Таку ягоду веземо замовникам (в цьому ящику в основному Вайбрант і Альба)


30 симпатий

А можна замовити зараз? Тобто не чекати серпня? іЩЕ ЗАПИТАННЯ. На якій відстанні садити сорт від сорту,?

1 симпатия

Доброго ранку! Так, попередні замовлення формую зараз, розсилка у серпні. Пишіть, будь ласка, сорти і кількість в особисті повідомлення. Щодо посадки - всі сорти, крім Мальвіни, садити стандартно (у нас на плівці з готовими отворами 25*35 см), а Мальвіна дуже потужний кущ має, між кущами см 45-50 треба.

1 симпатия

У нас так посаджено (весняне фото).

19 симпатий

Я мала наувазі один сорт від іншого на якій відстані має буди?

1 симпатия

Щоб не поплутати сорти? Бо переопилення при розмноженні вусиками не буде, сортність збережеться. Так садити, щоб вусики різних сортів не стикалися. Якщо слідкуватимете за цим, то хоч і через метр між сортами. У нас гряда від гряди з різними сортами через см 60 орієнтовно.

3 симпатии

Хочу замовити по 20 шт. кожного сорту.

1 симпатия

хочу заказать 30 саженцев, но уезжаю в отпуск и смогу их получить после 20 августа, какое возможно?

1 симпатия

Так, звісно. Тоді вже й не так жарко буде. Напишіть, будь ласка, у приватні повідомлення адресу доставки, тел. Дякую!

Дякую, відмічено. Перед відправкою спишемося.

Хочу заказать по12 шт. три сорта - Альба, Мальвина и Факел.

1 симпатия

Напишіть, будь ласка, у приватні повідомлення адресу доставки, тел. Дякую!

Шановні замовники! Протягом найближчих 5-7 днів планую відправити замовлень. Хто готовий прийняти саджанці - прошу відписатись в особисті повідомлення кому зарано (погодні умови, відсутність тощо) прошу написати бажану дату відправки. Дякую!

Олексадр,можна заказати по 30 кущів Альби і Мальвіни?Дочка просить.

1 симпатия

Напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення Вашу адресу доставки. Гляну залишки, відпишусь і надішлю у разі наявності :slight_smile:

А за мене не забули?

1 симпатия

Нііііі… Сухо, жарко, але вже на наступному тижні надсилатиму.

1 симпатия

у нас очень жарко, ждем погоды …обещали понижение температуры

1 симпатия