100% AN козлики-красені різних ліній. Київщина

Пропоную звернути увагу на мою чудову трійню що має 11/12 англонубійсоїької крові, що близько до фінальної стадії поглинаючого схрещення, яке вимагає 15/16, тобто лише на 2 ,1% більше, ніж є зараз.
Народжені вони віід барвистого 100% Вітра (майже 2 роки. Привезений з Батьово) та чорно-білої 81,5% Нічки (Першоокотка. 1,5 роки. Привезена з молочної ферми Херсонської області (Олешки).
Ось батьки:

temp5

temp3

7 лютого Нічка окозилася трійнею. Хлопчик (3,4) та 2 дівчинки (3,1 та 2,4). Усі - милі красунчики. Хлопчик з білою плямою на голові, одна дівчинка має таку саму пляму і безліч кольорових ‘місячних кратерів’ по шкірі та ще й білий кінчик хвоста, як у мого кота). Шукайте їх на фото. Усі козенята блакитноокі)

IMG_20200210_140724

IMG_20200210_140427

IMG_20200210_141220

IMG_20200210_140048

IMG_20200210_141725

IMG_20200210_141015

Ціни різні.

Тварин віддаємо лише в руки покупця чи його представника. Поштою і посилками не передаємо. Можлива доставка за додаткову плату в Київській, Житомирській, Черкаській, Чернігівській та Полтавській областях.

43 симпатии

Забула додати - усі козенята блакитноокі. Це не властиво для нубійців, але у мами є ще й кров блакитноокої золотої гернсійскої кози.
Коли ми купували Нічку, розповідали, що у її сестри-близнючки були блакитні очі, а відтак цей ген є і у моєї кози. Пропустили повз вуха, але факт підтвердився)

10 симпатий

Хлопчик і дівчинка зарезервовані - чекають мандрів у новий дім…
В продажу лише та, що на фото -найбарвистіша найдорожча. Та, що була обезрожена Катею @Veterin.


Відповідно й ціна на неї найвища - 15 000 гр.
Мама легкодойна й красуня, тато просто цукерочка. Гарна дитина - це і окраса стада і правильний прагматичний вибір! Завтра поставлю свіжі фотки.

7 симпатий

Третя кізонька заброньована до 18.03.

5 симпатий

Бронь знята. Традиційна жіноча історія… Жінка пригледіла собі подарунок на день народження, а чоловік заявив, що спочатку новий сарай, а потім нові кози)
Новий сарай на день народження - це теж непогано)

8 симпатий

Это зря. Была бы козочка, сарай бы построился быстрее!

7 симпатий

Оце і я так думаю: будуть кози-красуні і жінка від того щаслива - сарай як на дріжжах виросте)
До речі, продаю ще одну 91% кізоньку і 100% козлика. Про козлика, навіть, не знаю чи в вставляти тут оголошення — певно, десяток 100% AN в продажу, ціни на випередження усі ставлять нижчі і нижчі, а руху однак ніякого(

6 симпатий

А дочка Нічки і Вітра росте. Стає дедалі красивішою. Скоро місяць! Ми поміж собою кличемо її Нічний вітер)

Поки її братик і сестричка поруч - сестричку забирають 7, а братика 11 березня. Тож, скоро залишиться сама… Певно, стане маминою улюбленицею…
До речі, хлопчик приїжджає до колеги-форумчанки. Як захоче, розкаже…

20 симпатий

Оскільки з трьох виставлених на продаж козенят двоє продалися - додаю ще двох.
Усі народжені рогатими і знерожені термокаутером Катею @Veterin.
У всіх тато той самий - Вітер. Привезений з Батьово від Адріана.
У козлика, мама першоокотка Квасолька теж з Батьово і теж в місячні кратери. Хлопчик народився одинцем з вагою майже 5 кг і набирає вагу не по днях, а по часам. Вигодовується під мамою, яку поки не роздоюємо. Бабуся після другого окоту давала 4,5 літра.
Оскільки обоє батьків у кратери, а він трикольоровий, є велика ймовірність, що він передасть своїм дітям окрас власних батьків.


Хлопчик з мамою на прогулянці, невдовзі додам ще фото.
Кізонька - онучка відомої молочної гігантки Персик від Світлани (господарство Афродита) @svetlana_fomina_2013, яка приїхала донеї від Саші @Alya. Народилась у одностатевій двійнв 31 січня 2020. Сестричка залишається у господарстві.
Ціна на козлика 600 у.о., ціна кізонькі - 14000.

6 симпатий

Гигантка - это сколько?

2 симпатии

Гігантка — це розмір кози. Вона найбільша коза, яку я бачила. А по літражу уточню у Світлани.
Світлана розповіла, що її Персик ніколи не роздоювалася, бо через два місяці після окозу покривалася. Минулого року - після 4-х.
А молока дає без роздою.4 літра.

1 симпатия

Ось вона ДРИМБА дочка Вітра з Батьово і Лари Брю від Світлани Фоміної.


Вітер від імпортованих батьків(британська і нідерландська лінії), Брюшка від кози Персик з ферми Олександр @Alya та коза Альхаталя, привезеного з Нідерландів.
Більше фоток по запиту на вайбер.

19 симпатий

А ось згаданий хлопчик, Оберіг! Верховода над усімома козенятами!Хоч він вже великий хлопчик, але до кормушки з зерносумішшю не достає, тому питання вирішує руба - заскакує туди і тоді їсть)

28 симпатий

Дуже гарні дітки,хай їм пощастить попасти в хороші сім’ї і бути корисними і любимими.

1 симпатия

Дякую! Вірю, що так і станеться! Вони можуть бути окрасою будь-якого стада!

1 симпатия

Люди, які приглядаються до дочки Нічки і Вітра попросили зробити фотки профілів батьків і вимені матері. Я це зробила і зараз виставляю ці фото і тут


Вим’я Нічки
Профіль Вітра

Профіль Нічки
До речі, сьогодні помітила, як мала наминає зерносуміш…

21 симпатия

Яка ж вона гарна!:heart_eyes::heart_eyes::kiss::kiss::kiss:

3 симпатии

Дякую!
Якби можна було усіх гарнюнь у себе залишати - нікого б не віддала! Але мушу усе зважувати!

3 симпатии

А я б мабуть всїх купила:joy::joy::joy::joy::joy:яки було можна:rofl::rofl::rofl:

3 симпатии

Можна - це ж не тільки гроші, як здається.

  1. Умови перебування, сарай - 1,5 метра кв на голову, якщо з випасом, а якщо без випасу то не менше 2
  2. Чи вистачить сил обслуговувати додаткову козу. Інколи це вимагає купівлі доїльного апарату, інколи його модернізації, інколи пошуку помічника…
  3. Реалізація і переробка молока. Чи є куди його діти, а якщо сироваріння, то чи дає можливість твоє обладнання переробляти більше молока за раз, бо інакше це додаткові втрати часу і сил на додаткове сироваріння
    Звичайно, якщо є реалізація, то перша і друга проблема вирішується інвестиціями, а ти з сировара і козовода перетворюєшся на директора підприємства. А якщо ти не хочеш бути директором?
12 симпатий