"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Сьогодні ледве не уїхали.


34 лайка

@Alya Родила Буюня))) сама, я прийшла коли вже лежали козлик білий і козочка соболь))) місце віддійшло, поки що все слава Богу. Я думала там одне козеня, а ні пару видала. Тепер є Ляля та Максимум.)

15 лайков

Оля поздравляю с пополнением .Удачи и молочка сладкого побольше . Ну а нам фото ПЛИЗ .

1 лайк

Любов дякую за привітання. Фото зроблю пізніше нам 2 дня лиш))) можу сказати що хлопець чудовий. А у мами взагалі немає кишені. Мені вони обоє дуже сподобались.

2 лайка

Оля объясни мне как это нет кишени ? Как это понять ?Я то же еще туплю во многом .

Що до незнання не страшно, мені ще самій далеко до простих речей) кишення це коли вим’я зі сторони живота має складку, десь фото тут є на форумі Тетяна Броварчанка виставляла. Вымя козы. Форма, объем, размер, прикрепление, размещение сосков - #12 by Brovarchanka тут трохи є, про кишеню не побачила конкретно. Немає кишені, коли вим’я переходить в живіт без складок.

1 лайк

Діти Буї.
Ляля



Максимум


32 лайка

А Ляля красавица. І хлопчик нічого. Пускай растут на радость хозяевам!

3 лайка

Дякую Інна))) максимум чудової тілобудови, і взагалі красень. Похоже я маю козломанію)))))

3 лайка

Такі кізки у вас нічогенькі! а козенята!!! МММММ! і подано все дуже цікаво. Коротше скажу, бо сапа чекає, дуже жаль, що аж нині зайшла на таку різнобічну і доброзичливу сторіночку. Сиромед в шоці:sunflower:

5 лайков

Вітаю Галина дякую за відгук, приємно:blush: А чому шкода? краще пізно ніж ніколи)))) Я також ненадовго від сапи втікла, поки синуля спить, заглянула сюди)))

4 лайка

Оля детки очень хорошие удачи вам , пусть ростут большие и здоровые на радость хозяюшке .

2 лайка

Дякую Любов)) дуже приємно)

Каземір. Дитя Бруні+Добриня 2016

Сьогодні





Йому в квітні був рік.

24 лайка

Оля, а що це в нього за бронежилет?

3 лайка

Це поки що і для мене таємниця))))

4 лайка

А я собі фантазувала, що це якась нова версія фартуха від небажанного покриття:joy:

6 лайков

Та я також це подумала, завтра передзвоню узнаю, сама вся заінтригована. Фото пізно побачила)))

1 лайк

я думаю мальчик решил по бодаться с ящичком и в результате забодал его на себя:slight_smile:

4 лайка

І мені цікаво бо Каштанчик і Рахманчик підростають. Мушшини!

2 лайка