У Собаки пошли рвоти жовті, нічого не їсть

Может не надо? Очень наглядно и полезно. Просто из скорой перенести.

11 лайков

Да перенести в другу тему щоб всі бачили , Да Ольга Та вкололи сиворотку таке лікування є? І ще дали дексаметазон щоб не було алергии. через 48 годин знову на повторне обслідування. і якщо аналіз ще покаже то дадуть ще одну. Лікування вийшло в 450 гр це аналіз і лікарства. Але не шкодую. шкода що нашим ветеренарам нічого платять за стільки порад добрих

4 лайка

Мені сказали що можна и азидином пролікувати, але це буде краще. И сказали шо вони небачать Верхних ознак бабезиозу поки не зробили аналіз крові вони самі удивилися тому шо не думали

1 лайк

В зимку шоб були ці паразити , хотя якраз на закарпатті 10 днів назад було + 10 тепла

Я не знаю, що за сироватка. Може піро-стоп вони так називають? Сподіваюсь, що вони вкололи що треба.

У вас крепка собака.

3 лайка

Дякую :heart: Ви чуйна людина

4 лайка

Ще Ольга скажіть який в неі має апетит по минимуму, рвот сьогодні не було. ість сухий корм не більше як горнятко на капучино.або моя жменя одноі руки. щоб не заслабла може щось дати типа глюкози я не знаю на ваш розсуд . воду пє досить нормально дись літер вже випила сьогодні що скажете



Це моя красуня, поки ще грустна

16 лайков

Я думаю не варто поспішати з великим апетитом. Досить того, що є покращення. Коли людина хворіє Боткіна - вона ж не може різко одужати і їсти як до хвороби. Потрібен час. І бажано легка їжа: рис, відварене нежирне мясо (але не субпродукти), нежирний творог.

9 лайков

Да я зрозумів чому вони сказали що дали сиворотку,бо це іх гроші . якщо я все буду знати то я зможу дома исам лікувати . атак вони вкололи піростоп він болючий. і даєся в місті дексаметазоном або як антигістамінні препарати. Це я зараз догадався.Да незнаю чому сказали в понеділок прийти щераз. в інструкции напиано однократно. чи може є ще інші інструкціі. но це уже недуже важно

3 лайка




Вона сьогодні зїла нормальну миску юшки рису з шматочками кролятини,подивіться яка подяка від неї, така тварина ніколи не предасть людину. на відміну людства,дякую всім хто допоміг причину встановити,один укол піростопа робить чудеса, найбільше дякую Олі,небуду писати багато бо хто любить тварин тот знає яка радість коли всі здорові

34 лайка

Я думаю весь форум радіє разом з вами :heartbeat:

31 лайк

Хотів попитатись шо краще азидин чи піростоп і по токсичності і по вбивчої сили для хвороби . аби держати у своий аптечці на всякий пожарний. Бо ветклініці сказали що це сироватка. Лише тоді сказали як я дав паспорт собаки щоб записали чим кололи то вичитав якийсь Имидоприл якщо правильно прочитав,нерозбірливо написано, то за гуглив ближе вього вибив піростоп. Але не дуже там хотіли розмовляти про хворобу навіть повишали голос якщо казав за других лікарів. Бо сільський врач був у понеділок то вколов йому ще гепавікел вітаміни. То дуже казали навіщо раз донас ходите. Ну я думав він уже знав діагноз знав шо вкололи піростоп, то хотів укріпити собаку ще сказав щось на печінку купити на 5-6 днів а що так іне сказав. або я прослухав. Може хтось Оля підскаже ?Собачка повністю активна свою миску їсть як і раньше Кал коричневий уже!

3 лайка

Якщо взяти інструкцію, то у “безпечного” на думку багатьох ветеринарів Піро-стопа чомусь є приписка - перед використанням флакону випробувати його на невеликій кількості тварин…
Російські вчені пішли ще далі. Первірили токсичність піро-стопу, неозидину (російський аналог азидину) і бабезану (російський аналог піро-стопу) на крисах. Згідно їхнім висновкам - всі препарати в якійсь мірі токсичні. Найтоксичніший піро-стоп. Найлегший бабезан. Діюча речовина одна й та сама - діпропіонат імідокарба, виробники різні. Як таке може бути? Чи можна взагалі вірити у правдивість таких досліджень?
Більше ніяких згадок про доведену кимось токсичність діміназін ацетурату (діюча речовина азидину) я не знайшла.
Чому я віддаю перевагу азидину? Зручна фасовка. Не потрібно відкривати дорогу пляшку на багато тварин заради лікування однієї тваринки. Та і користуюсь азидином давно і часто - і на козах, і на місцевих собаках, власники яких звертаються до мене майже щороку з тими самими проблемами. Все добре. З піро-стопом працювати не пробувала.

5 лайков

Подивіться щось з людських препаратів для укріплення печінки.

2 лайка

Все чітко і ясно тут небояться нам файно розжовувати про дії ліків. тепер в моів аптечці буде місце азидину . маю Антраль людський буду давати по дві таблетки ранком і вечером

7 лайков

Вона каже яка краса

15 лайков


Вона Я ще сяку красу небачила адже мені 7міс.

7 лайков


Вона любить мене ,я люблю форум який спас мою девочку

19 лайков


Моя Ельза повністю здорова,

17 лайков