У кози кал, як у коня

Доброго всім дня. Коза окотилася 12.05.2023. Все природньо. Але кал постійно як у конячки. Їсть траву, гілки, зерносуміш (кукурудза, ячмінь, овес) обмежено придойці десь 900 г на добу., чиста вода. Ще є кози і козенята, раціон такий же і все добре. Коза активна. У чому може бути причина?

1 лайк

Заставте її їсти сіно. Перші тижні після окоту вони вразливі.

5 лайков

Оля, сіно теж лежить, вона його їсть потрошку. Я вже й пупки курячі давала. Наче краще стало, а потім знову те саме.

1 лайк

Ну, по хорошому, корові після отелу тижні три трави не дають. А тут так. Комусь норм, а когось слабить. Та і концентратів вона стільки можливо не сприймає.

5 лайков

Дякую, Оля. Буду гратися з раціоном.

2 лайка

О.у нас така ж історія,окіт був 18 травня.на ніч тільки сухе сіно.їсть і жуйку жує гарно.а получается не горох.а конячі яблука.і зерно проскакує неперетравлене.
Вже думав.а може.інтровіт проколоти?В ньому гарний вміст вітамінів групи В.

3 лайка

Может последа объелась? У меня у одной козы так было, когда она послед сожрала. Давала пробиотики.

3 лайка

А у меня коза сейчас беременна, уже 3 месяца, и у нее тоже помёт как лепёшки у коня. Что это может быть? Ее купили недавно. Это смена корма? Хотя с ней купили и других коз. У них нет такой проблемы.
Чем лечить, как помочь? Вот в чём вопрос…

Может и от смены корма, может от количества. Новый корм нужно вводить постепенно.
Можете ей подавать какой-то пробиотик, хуже он точно не сделает.