Срочно! Собачка помирає

Допоможіть будь ласка в сусідки маленька собачка, вчора вирвала, стул нормальний, подивились кліща немає, дали таблетку від глистів, сьогодні вялий нінащо не реагує воду з шприца звливали мимо рота вже тече, приїжжав ветеринар знайомий сусідки сказала що все , нічого не буде, може щось можна зробити ? кормила два дні вона його шийками вареними. скільки йому місяців не добилася з виду дуже маленький але вона сказала що і дорослий такий же…

1 лайк

І ще забула написати це вже друга собачка за пів року ,перша теж все було нормально , на ранок знайшла сусідка мертвого. Я думаю може в будкі щось лишилося.

Кліщ міг вже відпасти,а могли й не знайти.В мого нещодавно щось подібне було,кліща також не знайшли.Азидін допоміг.Наступного дня вже був апетит і слабкість зникла

2 лайка

а в мене тільки фармазин 200 його не можна?

Если шеками вареными кормили, мог забится косточками желудок или травмироваться. У знакомых овчар взрослый погиб от этого.

5 лайков

Да, у меня тоже на днях собака заболела, колола пиростоп, работаете и мелоксивет… на следующий день к вечеру пришел в себя…

2 лайка

Вот я ж не специалист не в курсе.Мне что вет сказал то и кололи)Ещё катозал колола

1 лайк

Шейки можно давать только сырыми, а маленьким породам еще и молоточком отбивать. У собачки скорее всего механический энтерит, косточки шейки, еще и термически обработаные они стали очень острыми - могли повредить кишечник… Если это так - то тут только в клинике спасут, капельницы и проф. лечение нужно.
Хотя может наши девочки веты подскажут выход из ситуации и лечение дома.

И это зря… в данный момент вы только еще сильнее ослабили собачку.

4 лайка

Юля , нехай сусідка везе в ветлікарню на Піщаній . За Велмартом , там де є відділення нової пошти , рядом є лікар Володимир Половинка , він по собачкам та кішкам добре розуміється . (068) 416-65-96 - це його телефон . Не зволікайте !

Дякую дівчата, тільки що від сусідки - помер Топік…

Жалко бабусю щось дві собачки за півроку.

2 лайка

Можна закрити тему

1 лайк

Жаль собачку і бабусю…

1 лайк

Сейчас короновиру буяет не только человеческий. Без вакцинации смертность до 8 месяцев — 100%. А вакцин, содержащих его — единицы.

2 лайка