Смотровая площадка — оценка коз по фотографиям

А це її мама в її віці

6 лайков

Оличка, я не эксперт, но попробовать разобраться можно. Если кто-то не согласен со мной - высказывайтесь, не молчите.
Итак мое мнение о Фиалке:
Фото в движении, видно длинную ровную спину; бабки, вроде, ровные, не просевшие; лопатки не торчат; высокая холка,; грудь широкая и глубокая, тут без сомнений, нет перехвата в области сердца.
Угол бедра не видно, рампу не видно, ширина крестца не видно, арка, эскатчеон не видно, голова не видно

Второе фото - :smiling_face_with_three_hearts: за артистичность и пластику :raised_hands:

4 лайка

В Фіалки,здається, інший тип як у Квітки. Але Квітка виросла на припоні, а на Фіалці зроду і нашийника не було. Вільно ходить, але тримається кіз.

Если сравнивать Квитку и Фиалку, то Фиалка выигрывает по длине тела. У Квитки угол рампы красивый на фото, но может быть он выпрямился из-за того, что она тянется понюхать

1 лайк



Доця і мама, голови. Це процентні кози.
Як на мене умови вирощування Фіалки були кращими, відносно рухової активності. В неї вже зараз ширина тазу така як в її мамки. Більш збитий і міцний кістяк. Думаю, що рух тут зіграв свою справу. Фіалка пила молоко до 3-х міс по 3 л, а потім Квітка вирішила, що вона велика і відбила її від вимені. Квітка прила молоко до півроку. Але і вік першої паровки в квітки був 7 місяців, а в Фіалки -9,5

1 лайк

Если говорить о породном экстерьере - тут я пас.

Думаю, в загальній темі є сенс говорити про загальні екстер’єрні недоліки, та належність до молочного типу.

1 лайк

В плане экстерьера, Фиалка, на мой взгляд, сложена лучше мамы. Она шире в груди. Это Ваша, Оля, заслуга. Правильно подобранная пара.

Я думаю, що і фізкультура зіграла роль.

Мышечная масса - да. А вот костяк - это генетика. И как не корми тонкую козу, как не гоняй, шире она не станет

4 лайка