Скоро начинается сезон конкурсов 2018! У кого есть интересные идеи и предложения? А может кто-то желает быть спонсором?

Ксения, а у Вас какой-то ценный козлик есть на обмен? Какой породы? Может мне нужно…:slightly_smiling_face:

3 лайка

Нет, у меня нету. мой первый козлик приедет ко мне весной, но я думаю, что у кого есть козлики хорошие, вполне можно выставлять на обмен. Также и козочки. Обмен, бартер. Не обязательно козлики на козликов. Вдруг у кого шикарная порода кур или кроликов, и хотят обменять. Вот почему бы не меняться?

9 лайков

Мне тоже весной нужен новый козлик. Так что в таком обмене или конкурсе с радостью бы поучаствовала.

6 лайков

Чомусь ніхто вже не згадує ні за які конкурси. А шкода, і козенят ніби валом. Я би поборолась за козочку.

1 лайк

Добре що Ви згадали :blush:

А організувати сам конкурс, придумати нескладні умови та яким чином вибирати переможця, щоб всім догодити, понаходити спонсорів, які будуть раді подарувати козочок переможцям конкурсу… немає часом бажаючих?

Я б залюбки організувала, але маю багато кіз, багато клієнтів, багато задач по цьому форуму та малу дитину з рутинною повсякденною домашньою роботою. Тож із задоволенням розгляну іниціативу від форумчан.

4 лайка

я б залюбки, та фантазії бракує - не знаю з якого боку братися. Мені скоріше вийде спекти пряники-козенята для призів і розмалювати їх.

2 лайка

можливо включити в конкурс відео про свої кози або про виготовлення якихось корисних пристосувань для кіз, як думаєте?

2 лайка

І як думаєте, багато учасників буде, які можуть записати відео і викласти його в інтернет?

Ресурси у команди форума дуже обмежені — зараз всі вони зосереджені на технічних роботах по запуску магазина сирів «Сирний Ряд».

1 лайк