Продам надлишок саджанців смачної безколючкової ожини Лох Мері та Потрійна Корона

Дякую і Вам! Щедрих врожаїв!

2 лайка

Так виглядають підв’язані кущі ожини (перед цвітінням). Посаджені через 2 м кущ від куща, міжряддя 2,5 м. То четвертий рік після посадки і після сильної обрізки

9 лайков

Отримала посилку. Саджанці чудові, гарно запаковані. Кожен сорт підписаний. Дуже порадували додаткові стебла, за це величезне дякую. Також було детально описано як садити та чим обробляти тому з посадкою впорається навіть новачок у садівництві. Багато вам клієнтів та гарних продажів).

12 лайков

А есть еще саженцы в наличии?

1 лайк

Щиро дякую! Хай врожаї будуть високими, а догляд - простим!

Добридень! Так, є. Пишіть потрібну кількість, сорти у особисті повідомлення.

Я також отримала саджанці і дуже задоволена. Все дійсно було гарно запаковано. Приємно було отримати ще й подарунковий. Здивувало що не тільки продали, а ще й надали письмову інформацію як садити і зберегти від шкідників. Дякую Вам.

6 лайков

І Вам дякуємо за довіру! Хай ростуть і радують врожаєм!

3 лайка

І я дуже задоволена посилкою, якість садженцій потішила і подарункові додаткові теж. Дуже дякую. Все зробили по вашій рекомендації і посадили.

1 лайк

Добрий вечір, ще продаєте саджанці чи вже немає??

Добридень! Ще є. Пишіть в особисті кількість, сорт, адресу доставки. У вівторок можу надіслати.

Хай радують щедрим урожаєм!

1 лайк

Александр спасибо большое за малинку и ожинку. Все саженцы супер. Всем рекомендую берите не пожалеете. А вам хороших и постоянных клиентов. Успехов в вашем не легком труде.

2 лайка

Дякую! Хай радує врожаєм!

1 лайк

Дякую за саджанці, уже посадили))))

1 лайк

Нехай плодоносять Вам на радість!

Когда след отправка?

1 лайк

Понеділок з Києва, аби швидше дійшло

1 лайк

получила посылку, супер супер. И вино вкусноеее, но на пасьбу брать боюсь-надо проверить организм, а то козы не донесут:smile:


Спасибо большое.

4 лайка

Смакуйте відповідально! :slight_smile: Щедрих врожаїв!

2 лайка