Продам козлика 50% нубійської крові, возле Белой Церкви

Козлик по кольору настоящий коричневий альпієць з чорною смугою на спині і темними ножками до колін,тільки довгі вуха.Жде своєї долі.Мама зараз чотири літри смачного молока,коли хлопців обману.А так ділимо.

4 лайка

Козлик по збігу обставин ще живий і гарний.Мама дойшла до п"яти літрів,зараз загуляла,трошки збавила.1000 гр. 098 086 1422 Вера.Фото місячної давності,вже і не фотографую.

7 лайков

Козлик красень альпійський тип і нубійські вуха Готовий парувальник.Держу на м"ясо,але не покидає надія продовжити життя.

Темніший,світліший також гарний і мама хороша.Фото вечером,а козлики дуже гарного окрасу.Не баріться,готові до роботи,бо не знаю хто слідуючим іде на м"ясо.

5 лайков

Хто ще не придбав козлика для своїх кізок,пропоную подивитися на вибір і смак.Я вже не сплю від думок,що стільки не з"їм :hahaha::joy:А вони такі красотуни ручні,ласкаві,від непоганих мамок,00 як у старих,гарна форма,кріплення хороше,тільки жара,то трошки опущені,нещастя їхнє в тому,що родилися 50% нубійчиками.

Верхній рижий із цієї об"яви,і всі вони із однієї лінії мамок,простих в альпійському типі,виносливих,які за 5 років ніколи не хворіли,гарно доїлися,але всі вже продані в дань моді.Чорний більший брат Рікки- ось тут

Два менших рижий світлий і чорний /менші/ від другої мами- оця.Обновлю об"яви і по них,якщо не закриті.Дивіться,які блискотуни,можна зачісуватися замість дзеркала.Два більших кінець січня-лютий,два менших по моєму 28 лютого.Там в об"явах є.Ціна буде адекватна,аби гаремчик хоть одному двом знайти.

9 лайков

Поїхав мій красавчик коричневий в альпійському типі

покоряти п"ять кіз /маленький гаремчик/.Думаю попав в добрі ручки.Хай щастить продержатися подовше,а то мода міняється швидко.Залишився чорний ,хороший хлопець

8 лайков

.Придивіться на чорного,також гарний хлопець виріс.Спереду чубатий,ззаду не ображений долею :smile:

І два менших від хорошої молочної мами,родилися 28 лютого по моєму.Невеликі,але дуже сексуальні,бо ще в червні на початку спарував один молоду кізку по дорослому і я ще переживаю,бо щось не бачу у неї гульків. Рижий і на передньому плані чорний з коричневим.Ціни дуже приємливі.Хлопці дуже яскравенькі,якщо судилося вирости,то будуть красенями і гарними плідниками.Ось їхня об"ява і мама.

4 лайка

Хлопцы - красавцы, шерсть вон как блестит! Жаль, что козликов требуется мало и не все понимают необходимость держать именно своего козла, а не водить к “уличным”. Глядишь, и заразы всякой было бы меньше.

2 лайка

Ось цю об"яву можна закрити.Козлик поїхав приступати до роботи Хай поталанить бути гарним спеціалістом,довше проживе.:hahaha::heart::heart::heart:

12 лайков