Продам козлика 50 % нубійської крові, Киевская обл

Чорний козлик від цієї кози все ще живий.Невеликий,кремезний,дуже ласкавий,дуже гладесенький.Рижого зарізали.Останній із могікан.Так хочеться щоб у когось залишилося плем"я від цієї кози.На жаль не можу залишити,бо рідні всі по батькові-нубійцю.

1 лайк

На передньому плані він.

Майже однакові,тільки фото не передає ,бо бігли на мене весь час.Перефоткаю і заміню.

3 лайка

Більший козлик поїхав до свого гарему десь у Київ,там на нього роботи вистачить,в жіночки три молодих кізки і потім до її мами,де також три.Думаю,хлопець пристроїться і в мене душа спокійна.Він і сусідських кізок кілька залишив при надії :rofl::rofl::rofl:,так шо я надіюсь побачити його в потомстві.Дякую людям і випадку,не прийшлось різати.Хай все у них сладеться добре.

8 лайков

Вірочко, з тортиком Вас! З днем народження! Бажаю Вам міцного здоровячка, щастя, радості. Щоб Ваші кізочки приносили Вам не тільки задоволення від спілкування, а й прибуток.

5 лайков

Оце по ділу.Думаю чи поздоровить хто хоч в об"яві,навіть ранком почала створювати сторінку,а козел так розбушувався,бо кізочки молоді вкотре загуляли,то я закинула раз,закинула другий і зрозуміла,як той дід у казці-пожурився дід,пожурився,та й змирився :joy::joy::joy:Дякую Інночко за поздоровлення,бажаю і Вам всіх благ і головне здоров"я і Вам і родині.:heart::heart::heart::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

6 лайков

Віра, і я Вас вітаю з днем народження!!:rose::rose::rose: Бажаю здоров’я - бо це головне)) , терпіння , розуміння, душевного спокою і тепла, гарного настрою, ніколи не падати духом, хай кожен день приносить вам тільки радість і задоволення. І прожити ще багато - багато років. Хай мрії збуваються:birthday::birthday::birthday::champagne::clinking_glasses:

4 лайка

Верочка, вас даже поздравить негде) Поздравляю с Днем Рождения и желаю здоровья, терпения, здоровых и продуктивных козочек!

3 лайка

Залишився ще менший по росту,він із трійні від дуже хорошої в альпійському типі мами.Та що на початку об"яви.Два окоти,обидва по троє козенят,козенята закусували її,вона терпіла все,а яще мусила додоювати,бо молока гнала чимало.Може ще який випадок,що ттерміново треба буде козлика-за 1200 віддам,бо дуже хоче бути чоловіком.:rofl::rofl::rofl:

3 лайка

Дякую дівчата,ось таки просто створю сторінку і Ви Інночко перенесете ці побажання.:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

6 лайков

З днем народження!

3 лайка

И я присоединяюсь к поздравлениям!С Днём Рождения! Здоровья побольше на долгие годы!

2 лайка

Щиро в1таю з днем народження! Жалко що нема хатинки але бажаю щоб на форум1 вона була своя р1дненька.Хай зд1йснюються мр11…кохання та кв1тучого настрою на сердц1.:rose::rose::rose:

2 лайка

І я заглядаю думаю де ж прорвуться вітання :slight_smile:
Тож вітаю Вірочка з днем народження, щоб були сили і бажання, підтримка і розуміння, і саме головне затишок біля каміна зимніми вечорами двох добрих і мудрих сердець. Чомусь саме так відчула що треба написати, гарного і радісного дня сьогодні і на далі!

3 лайка

Верочка, и я Вас поздравляю, вы замечательный человек, здоровья и счастья желаю на долгие годы!

1 лайк

Дякую Олечко,побажання хороші,особливо про камін.Нема каміна і серце одне.Але життя триває і за це спасибі Всевишньому.

Олесю,дякую,я не проти.Дівчата ,Ви чудові,я дякую долі,що привела мене на форум,нема коли закиснути.:rose::rose::rose::rose::rose::heart::heart::heart:

2 лайка

І я приєднуюся до побажань: ЗДОРОВЯ, ЗДОРОВЯ, ЗДОРОВЯ!!! :wilted_flower:

1 лайк

Дякую Галю,я не проти.Написала Галю і згадала маму,батько так її називав завжди.:heart::rose::rose::rose:

1 лайк

Віро, вітаю Вас з Днем народження! Бажаю міцного здоров’я ще на довгі роки, щоб Ваші кізоньки Вас тільки радувати, а козлики швидше продалися, а Ваші мрії всі збулися!

1 лайк

Ооо, вчера некогда было заглянуть и чуть не опоздала!
Думала у Вас тут торговля козликами оживленная, а это вы “за гаражами” празднуете! Створюйте вже сторiнку!

Верочка, з Вашим Новим Роком! Будьте здоровi та щасливi. Розумiння та пiдтримки вiд близких людей. :bouquet::bouquet::bouquet:

2 лайка

Дякую дівчата за поздоровлення і Вам всіх благ,Ірина як завжди в точку-за гаражами точно.:rofl::rofl::rofl:

2 лайка